Dizi Haberleri

Y. Köyü Ye’cüc Me’cüc film konusu ve oyuncuları

Y. Köyü Ye’cüc Me’cüc Film konusu ne? Filmin oyuncu ekibi ve film hakkında merak edilenler haberimizde.

Y. Köyü Ye’cüc Me’cüc filminin gösterime girmiş olduğu tarih 30 Ekim 2020. Filmin konusu tabiat üstü olayların yaşandığı bir köyde adım atar. Doğa üstü olayların olduğu köyde 3 dost köyde gerçekleşen bu vakaları kayıt altına almayı başarır. Ancak başlarına gelebilecek fena olaylardan korkan 3 dost, kendilerini tehlikeye atmamak için bu görüntüleri hiç kimseye göstermeme sonucu alırlar. 3 arkadaştan kabul edilen Arif aradan birazcık süre geçtikten sonrasında konuşamamaya adım atar.. İki yıl süresince tedavi olmak için gittiği doktorlardan hiçbir netice alamamıştır. Gruptan öteki isim olan Batuhan arkadaşının hastalığına daha çok göz yumamaz ve tanık oldukları olayların  olduğu kaydı internetten paylaşarak yardım ister. Paylaşılan kayıtlarla karşılaşan ve o kayıtları inceleyen Poyraz hem de bir gazetecidir. Poyraz kayıtları Batuhan’la birlikte yeniden düzenler. Aradan geçen 5 senenin arkasından Batuhan’ın uykusuzluğu ve görmüş olduğu kabuslar hala devam etmektedir. Buna bir son vermek ve bununla yüzleşmeye kabul eden Batuhan olayların yaşandığı köye geri dönmeye karar verir. Köye dönüşünde yalnız olmayacaktır. Yanında Poyraz ve internetten paylaşmış olduğu görüntülere inanan ve inanmayan bir grupla beraber yeniden köye geri döner..

Filmin Türü: Korku

Filmin Yönetmeni ve Oyuncu Kadrosu

Filmin yönetmenliğini Batuhan Gündüz üstlenmektedir. Başrolde olan oyuncu ekibini ise Batuhan Gündüz, Onur Ertuş, Arif Kılıç, Burak Bican, Mustafa Yıldız oluşturmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri