Güncel

Yalı Çapkını Sezon Finali Falaka Sahnesi ile İzleyicileri Şaşırttı

Dün akşam ekrana gelen sürem finali bölümünde, seyircileri şaşkına çeviren bir falaka sahnesi yer aldı. Korhan Ailesi, Seyran’ı aramak için Saffet ağanın evine gittiğinde, Saffet’in eşi Suna, Seyran’ın evde olmadığını söyleyerek Ferit’e gitmelerini önerdi. Ancak Suna’nın açık sözlülüğüne sinirlenen Saffet ağa, öfkesini torunu Saffet’e yönlendirdi. Saffet’i falakaya yatırarak adamlarına vurmalarını emretti. 

Saffet, gözyaşları içinde “Dede, ne olursun” diye haykırırken, Saffet ağa da “Daha hızlı vurun” dedi. Daha önceki bölümlerde Saffet’in Suna’nın ayakkabısını koklayarak fetişist bir davranış sergilemesi, bu vakalarla ilişkilendirildi. Ediz Akkent’in canlandırdığı Saffet karakterinin performansı ise takdir topladı. 

yali capkini falaka

Ancak diziye damga vuran falaka sahnesi, seyirciler içinde büyük bir hiddet ve tepki uyandırdı. Sahne hızla toplumsal medyada paylaşılmaya başlandı ve “Herkes kendi tarzında şizofren” ve “Ağzım açık izledim, bu nasıl bir sahne?” benzer biçimde yorumlar yapılmış oldu. 

yali capkini falaka2

Başrollerini Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Beril Pozam, Gözde Kansu, Emre Altuğ, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Diren Polatoğulları ve Çetin Tekindor’un paylaşmış olduğu “Yalı Çapkını” dizisinin sürem finali büyük bir tartışmayı da bununla beraber getirdi. 

The post Yalı Çapkını Sezon Finali Falaka Sahnesi ile İzleyicileri Şaşırttı appeared first on TV Gündemi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş