Yalnız Kurt 11.Bölüm Önizleme - Webhaberim
Televizyon

Yalnız Kurt 11.Bölüm Önizleme

yalniz kurt 11 bolum onizleme 624f3d23ed151

Yalnız Kurt 11.Bölüm Önizleme ile ATV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Yalnız Kurt dizisinin yeni kısmı 8 Nisan Cuma akşamı 20.00’da ATV’de!

Başrollerinde Hasan Deniz Yaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yalnız Kurt bu hafta yayınlanacak mı?

Yalnız Kurt 11.Bölüm Önizleme

Yalnız Kurt dizisinin 11. bölüm özeti oku ATV. Yalnız Kurt dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Operasyonları başarısızlıkla sonuçlanan Nizam ve Mira, Vedat ve Karlov’un öldüğünü öğrenirler ve korkuya kapılırlar. Açığa çıkmaları an meselesidir. Bunu engellemek için her şeyi yapacaklardır. Doğan ise bu sonuçtan memnundur. Ulvi ile Akın için çember daralır. Hem devlet peşlerindedir, hem de onları ortadan kaldırmak isteyen Mira ve Nizam. Nazar’ın ise güvenli bir halde ülkeden çıkarılmasına karar verilir. Buna karşın Nazar kendi planını uygulamaya koyar. Bu plan Mira ve Nizam’ı zor durumda bırakır. Zor durumda kalan Mira, Doğan’dan yardım ister. Ulvi polisin eline geçer ve bu durum Nizam için büyük bir tehdit oluşturur. Nizam bu kıskaçtan kurtulabilmek için ona yardım edebilecek tek şahıs olan Viking’e başvurmak zorunda kalır. Sare ile yüzleşen Doğan, yaptıkları antak kalma gereği eskisi benzer biçimde oyuna devam edeceklerdir. Bu anlaşmanın bozulmaması için ise Ela’yı koz olarak yanında meblağ. Altay’ın sıradaki hedefi ise Nazar’dır. Ülkeden çıkmadan ona yetişmesi gerekir fakat bu o denli kolay olmayacaktır. Nazar’ı ortadan kaldırmak içinde desteğe ihtiyacı vardır. Bunun için Doğan’ın kapısını çalar. Nizam ve Mira açığa çıkmamak için neler yapacaklar? Nazar’ın Türkiye’yi terketmeden önceki planı ne? Nizam, Viking’ten ne isteyecek? Hem Mira’nın hem de Altay’ın kendisinden yardım istediği Doğan’ın tavrı ne olacak? Altay, Nazar’ın planına engel olabilecek mi?

Yalnız Kurt Dizi Konusu

Golyat“, ülkelerin sınırlarını değiştiren, ülkeleri küçük parçalara bölen, hükümetleri darbeyle devirip kendi yandaşı olan kukla hükümetlerle yola devam eden, ekonomik tetikçilik yapan, etnik ayrımcılığı körükleyip iç karışıklıklar çıkaran, Allah adıyla insanları ağına düşürüp aldatan, terör örgütleri ve cemaatler kuran, var olan mevcut terör örgütlerini kendi amaçları doğrultusunda taşeron olarak kullanan küresel emperyal bir güçtür. Golyat’a karşı verilen mücadelenin destansı hikayesi, Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutmaya hazırlanırken; geçmiş dönem darbeleri, cinayetleri, anarşi ve terör olayları işlenecek. Cihan Ünal’ı yıllar sonra dizinin çekimleri başladı. Hasan Denizyaran’ın “Altay Kurtoğlu”, Cihan Ünal’ın ise “Davut Bahadır” rolüne yaşam verdiği dizinin kadrosunda Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Murat Han ve Polat Bilgin benzer biçimde sevilen adlar de içeriyor. Diziye 2. bölümde katılacak olan “Mira” karakterini kimin canlandıracağı merak mevzusu olmuştu. Karakteri, Son Yaz dizisiyle de malum Yaprak Medine’nin üstleneceği öğrenildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri