Televizyon

Yalnız Kurt 15.Bölüm 2.Fragmanı

yalniz kurt 15 bolum 2 fragmani 627244401cc87

Yalnız Kurt 15.Kısım 2.Fragmanı ile ATV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Yalnız Kurt dizisinin yeni kısmı 6 Mayıs Cuma akşamı 20.00’da ATV’de!

Başrollerinde Hasan Deniz Yaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay benzer biçimde ülkemizin beğenilen oyuncularının yer almış olduğu Yalnız Kurt bu hafta yayınlanacak mı?

Yalnız Kurt 15.Kısım 2.Fragmanı

Yalnız Kurt dizisinin 15.kısım özeti oku ATV. Yalnız Kurt dizisinin yeni kısım özeti oku.

YENİ KISIM ÖZETİ

Nizam, Şanver’in oğlunu kurtarıp tasarılarını altüst eden Viking’i ele geçirerek Işid’e teslim eder.
Henüz yurda dönmemiş olan Sare’yi ise bölgeden kurtarabilecek tek bir kişi vardır. Operasyon esnasında yaralanan Sare, Viking olmadan yurda dönmeyi kabul etmez. İç karmaşıklıkları tutuşturmak için provokasyonlarına devam eden Bevar çocuklar üstünden ortalığı karıştırmak ister. Kuzey Irak operasyonunun gayri resmi olması sebebiyle gidenleri yurda geri getirebilmek için Ahmet direkt müdahalede bulunamaz fakat Altay gönüllü olarak sınırı geçmeye hazırdır.
Işid’in eline düşen Viking kurtulabilecek mi? Sare Kuzey Irak’tan iyi mi çıkacak? Bevar’ın çocuklar üstünden yapmak istediği provokasyon ne? Sınırı geçen Altay’ı neler beklemektedir? Doğan’ın Mira ve Nizam için hazırladığı sürpriz ne?

Yalnız Kurt Dizi Mevzusu

Golyat“, ülkelerin sınırlarını değiştiren, ülkeleri küçük parçalara bölen, hükümetleri darbeyle yıkıp kendi yandaşı olan kukla hükümetlerle yola devam eden, ekonomik tetikçilik meydana getiren, kavmi ayrımcılığı körükleyip iç karmaşıklıklar çıkaran, Allah ismiyle insanları ağına düşürüp kandıran, terör örgütleri ve cemaatler kuran, mevcud mevcut terör örgütlerini kendi emelleri yönünde taşeron olarak kullanan küresel emperyal bir efordur.
Cihan Ünal’ı seneler sonrasında dizinin çekimleri başladı. Hasan Denizyaran’ın “Altay Kurtoğlu”, Cihan Ünal’ın ise “Davut Bahadır” rolüne yaşam verdiği dizinin kadrosunda Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Murat Han ve Polat Bilgin benzer biçimde beğenilen adlar da içeriyor. Diziye 2. bölümde katılacak olan “Mira” karakterini kimin canlandıracağı merak mevzusu olmuştu. Karakteri, Son Yaz dizisiyle de öğrenilen Yaprak Medine’nin üstleneceği bilindi.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri