Televizyon

Yargı 28.Bölüm 2.Fragmanı

yargi 28 bolum 2 fragmani 624f3a9a96c43

Yargı 28.Bölüm 2.Fragmanı ile KANAL D ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Yargı dizisinin yeni kısmı 10 Nisan Pazar akşamı 20.00’de KANAL D’de!

Başrollerinde Pınar Deniz ve  Kaan Urgancıoğlu şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yargı bu hafta yayınlanacak mı?

Yargı 28.Bölüm 2.Fragmanı

Yargı dizisinin 28. bölüm özeti oku Cuma KANAL D. Yargı dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ailesi paramparça olan Ceylin, kendisine destek olmak istediğini düşündüğü Metin’i yeni ailesi olarak görür. Ancak bu düzmece denge gün be gün yıkılmakta ve üstündeki saydam örtü hızla, önlenemez bir halde açılmak üzeredir. Bu enkazın altından Ilgaz-Ceylin çifti başarıyla çıkabilecek midir?

Metin amirin ne şekilde vakaya dahil bulunduğunu anlayamayan Eren’i yaşamının en zor günleri beklemektedir. Bu noktada gün sonunda onu sürpriz bir iş birliği beklemektedir. Zafer cinayetinde her detayı bilen ve hiç kimseye söylemeyerek bilmenin tadını sonuna kadar çıkaran Yekta’nın ise beklenmedik bir ziyaretçisi vardır.

Yargı Dizi Konusu

Yargı, aksiyon ve dram türündeki Türk tv dizisidir. Dizinin senaristliği Sema Ergenekon tarafınca yazıldı. Dizi avukatların rekabete dayalı öyküsünü mevzu alacaktır. Dizi, Sema Ergenekon’un Adliye’de yapmış olduğu gözlemlere dayanarak oluşturduğu hukuki çatışmaları yansıtıyor. Savcı Ilgaz ve avukat Ceylin’in içinde yaşananları anlatacak olan Yargı dizisi seyircilere aile değerlerini ve hakkaniyet terimini değişik bir bakış açısıyla sorgulatacak. Bir katliam vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkisi altına alan hikayesinin anlatılacağı ve aile içi itimat terimini ters yüz edecek hikayesiyle ‘Yargı’ pazar akşamı ilk bölümüyle ekranlarda olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri