Magazin

Yargı’nın İnci’si Ece Yüksel’in Nişanlısı Kim? Ece Yüksel’in Nişanlısı Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

Netflix patentli A101 dizisi ile tanınan ve Yargı ile zirveye ulaşan Ece Yüksel, uzun süredir beraber ve mutlu olduğu sevdiği ile evliliğe giden ilk adımı attı ve nişanlandı. Olayın arkasından kullanıcılar Yargı’nın İnci’si Ece Yüksel’in Nişanlısı Kim? Ece Yüksel’in Nişanlısı Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? sorularına cevap aramaya başladılar…

Yargı’nın İnci’si Ece Yüksel’in Nişanlısı Kim?

Dünyanın en mühim dijital içerik üreticisi Netflix’te gösterilen ‘Aşk 101′ ve Kanal D ekranlarında gösterilen ‘Yargı’ dizisiyle şöhreti yakalayan oyuncu Ece Yüksel, evlilik yolunda ilk adımı attı.

Güzel oyuncu, 4 Haziran’da uzun süredir beraber olduğu sevgilisiyle aile içinde yapmış olduğu mütevazı bir törenle nişanlandı.

Törenden kareleri günler sonrasında toplumsal medya hesabından paylaşan Yüksel, “4 Haziran’da nişanlandık. Bu özel günümüzde yanımızda olan ailemize ve sevdiklerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. Oyuncunun paylaşımına fanatiklerinden ve yakın çevresinden kutlama yorumları yağdı. Öte taraftan Yüksel, müstakbel eşinin adını hemen hemen açıklamadı. Okubak ailesi olarak eğer genç oyuncunun nişanlısı hakkında yeni bilgiler edindiğimizde sizlerle paylaşacağız.

Ece Yüksel Kimdir?

Ece Yüksel 1997 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Daha sonrasında ‘Av Mevsimi’ ve ‘Çekmeceler’ isminde beyazperde filmlerinde rol aldı. Genç oyuncu ondan sonra ‘Nefesim Kesilene Kadar’ filmimizde oynadı.

‘Kiraz Mevsimi’ dizisi ile tekrardan kamera karşısına geçen genç oyucu ‘Senacan’ karakterini canlandırdı. Ece Yüksel, ‘Kız Kardeşler’ adlı 2019 yılında yapılmış filmimizde rol aldı. Senaryosunu ve yönetmenliğini Semih Kaplanoğlu’nun yapmış olduğu bağlılık triosunun ilk filmi olan 2019 yapım ‘Bağlılık Aslı’ adlı filmimizde oynayan oyuncu, ‘Aşk 101’ ve ‘Yargı’ dizileriyle Türkiye’nin yakından tanımış olduğu mühim bir bayan oyuncu oldu.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri