Yasak Elma 138.Bölüm Fragmanı - Webhaberim
Televizyon

Yasak Elma 138.Bölüm Fragmanı

yasak elma 138 bolum fragmani 624f34e950606

Yasak Elma 138.Bölüm Fragmanı ile Pazartesi akşamı FOX TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam edecek. Yasak Elma 138.Bölüm özetini hd kalitede yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Yasak Elma 138.Bölüm Fragmanı

Yasak Elma dizisinin 138.bölüm özeti oku Pazartesi Fox TV. Yasak Elma dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Çağatay, Yıldız’ı kazanmak için elinden geleni yaparken, onun geri döneceğine emindir. Çağatay’ın Yıldız’la barışma çabası Ender’in kulağına gidince, değişik bir hamle yapmak ister. Yıldız, sonunda dirimsel bir karar verecektir. Yıldız, Doğan’a evet diyecekken, Doğan’ın bazı hareketlerinden rahatsız olarak ikilemde kalır. Çağatay ise ailesini kurtarmanın ve Yıldız’la barışmanın yollarını arıyordur. Handan’ın gerçek yüzü ve niyeti belli olur. Handan’ın gelmesiyle Yıldız bir düşman daha kazanmıştır. Ender ve Handan’ın Doğan ile Yıldız’ı ayırma emek harcamaları tüm hızla ilerlerken asla beklenmeyen biri Yıldız’ın yardımına koşacaktır. Kumru’nun anası Handan gelir gelmez Kumru’nun başına gelenlerden Yıldız’ı görevli meblağ ve ona cenk açar. Kumru kendi ayakları üstünde durmaya kararlıdır. Handan Yıldız’ı alt etmenin yolunun Ender’den geçtiğini öğrenir… Kumru kendi ayakları üstünde durmaya karar vererek, Ezgi’nin evinde yaşamaya adım atar. Yıldız ise Doğan’ın gözüne girebilmek için Kumru’yu eve döndüren şahıs olmak istiyordur. Ender ve Çağatay, Doğan ve Yıldız’ı ayırmak için ellerinden geleni yaparlarken, beklenmeyen konuk Handan gelir… Yıldız, Kumru’yla ne yaşamış olursa olsun, vicdanını dinler ve Kumru’ya gördüklerini hiç kimseye söylememeye söz verir. Yıldız evde Doğan’a olanları belli etmemeye çalışırken Ender, Doğan ve Yıldız’ın arasını bozmak için elinden geleni yapmış olacaktır. Ender’in son hamlesi beklenmedik bir halde Kumru’nun yaşamının dönüm noktası olacaktır…

Çağatay ile Ender’in birlikteliklerini açıklamaları Yıldız ve Doğan’a büyük şok yaşatırken, Kumru hamileliğini söyleyememenin üzüntüsünü yaşıyordur. Yaşanılan talihsiz bir vaka asla umulmadık şekilde Kumru ve Yıldız’ı bir araya getirecektir… Çağatay Ender’in teklifi karşısında şaşırmış olsa da, kimselerle antak kalma halletmeye yanaşmaz. Herkes için kilit isim olan Sami’nin oğlu Ekin’e hepimiz kendi yöntemleriyle ulaşmaya çalışır. Kumru ne yaparsa yapsın, Doğan ve Yıldız’ın yakınlaşmasına engel olması imkansız…

Yasak Elma Dizi Konusu

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir. Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği sonucu verirler. Yasak Elma’nın yeni bölüm fragmanında Şahika, elinde bavul ile parmaklıklar ardına düşer. Ancak onu orada da bekleyen bir sürpriz vardı. Hapiste onu karşılayan tanıdık surat, Şahika’yı dehşete düşürür. Yasak Elma yeni sürem zamanı hemen hemen belli olmadı. Dizinin Ender’i Şevval Sam toplumsal medyadan yapmış olduğu açıklamada “Herhalde ağustos başı, temmuz sonu gibi sete çıkarız. Eylülde de elimizde stok olması lazım, her an her şey olabilir. Bu sefer sizi Yasak Elma’sız bırakmamak için o tarihlerde çekimlere başlayacağız gibi görünüyor.” demişti.

Yasak Elma Dizi Oyuncuları

Halit Argun (Talat Bulut), Ender Ekinci (Şevval Sam), Yıldız Yılmaz (Eda Ece), Şahika (Nesrin Cavadzade), Kaya Ekinci (Barış Kılıç), Zehra Argun (Şafak Pekdem)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri