Televizyon

Yasak Elma 144.Bölüm Fragmanı

yasak elma 144 bolum fragmani 628fd52382e96

Yasak Elma 144.Bölüm Fragmanı ile Pazartesi akşamı FOX TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam edecek. Yasak Elma 144.Bölüm özetini hd kalitede yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yasak Elma bu hafta yayınlanacak mı?

Yasak Elma 144.Bölüm Fragmanı

Yasak Elma dizisinin 144.bölüm özeti oku Pazartesi Fox TV. Yıldız ve Ender, Handan’dan tamamen kurtulmak için plan yaparlarken, Handan’ın onlar için hazırladığı başka sürprizleri vardır… Ekin’in gelmesi Doğan üstünde şok tesiri yaratırken, Ekin’i kimin kurtardığı büyük bir şaibedir. Doğan ona ihanet eden kişiyi affetmezken Çağatay, Doğan’ın gerçek yüzünü Yıldız’a göstermek ister. Doğan, Ekin’den kurtulurken, Kumru’ya Ekin’in onu terk ettiğini söyler. Handan, Kumru’nun moral bozukluğunu fırsat bilip eve girip çıkmaya adım atar ve ilk hedefinde Yıldız’la Asuman vardır. Doğan ise Yıldız’la mutlu olmanın yolunun Ender ve Çağatay’dan kurtulmak bulunduğunu düşünüyordur… Çağatay, Yıldız’ı kazanmak için elinden geleni yaparken, onun geri döneceğine emindir. Çağatay’ın Yıldız’la barışma çabası Ender’in kulağına gidince, değişik bir hamle yapmak ister. Yıldız, sonunda dirimsel bir karar verecektir. Yıldız, Doğan’a evet diyecekken, Doğan’ın bazı hareketlerinden rahatsız olarak ikilemde kalır.

Yasak Elma Dizi Konusu

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği sonucu verirler. Yasak Elma’nın yeni bölüm fragmanında Şahika, elinde bavul ile parmaklıklar ardına düşer. Ancak onu orada da bekleyen bir sürpriz vardı. Hapiste onu karşılayan tanıdık surat, Şahika’yı dehşete düşürür. Yasak Elma yeni sürem zamanı hemen hemen belli olmadı. Dizinin Ender’i Şevval Sam toplumsal medyadan yapmış olduğu açıklamada “Herhalde ağustos başı, temmuz sonu gibi sete çıkarız. Bu sefer sizi Yasak Elma’sız bırakmamak için o tarihlerde çekimlere başlayacağız gibi görünüyor.” demişti.

Yasak Elma Dizi Oyuncuları

Halit Argun (Talat Bulut), Ender Ekinci (Şevval Sam), Yıldız Yılmaz (Eda Ece), Şahika (Nesrin Cavadzade), Kaya Ekinci (Barış Kılıç), Zehra Argun (Şafak Pekdem)

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri