Televizyon

Yasak Elma 146.Bölüm Sezon Finali Fragmanı

yasak elma 146 bolum sezon finali fragmani 62a0e0bc04d7b

Yasak Elma 146.Bölüm Sezon Finali Fragmanı ile Pazartesi akşamı FOX TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam edecek. Yasak Elma 146.Bölüm özetini hd kalitede yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yasak Elma bu hafta yayınlanacak mı?

Yasak Elma 146.Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Yasak Elma dizisinin 146.bölüm özeti oku Pazartesi Fox TV. Yasak Elma dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Handan’ın yeni ortak olması, Yıldız ve Ender’i şaşkına çevirir. Çağatay olan bitenin arkasında Doğan’ın bulunduğunu anlayarak ona ağır bir darbe indirmenin hazırlığını yapar. Ender ve Yıldız’ın Handan’dan kurtulmak için yaptıkları planın işe yaradığını düşünürlerken, Handan kendi planını çoktan devreye sokmuştur. Doğan da, Çağatay’ı Yıldız’ın hayatından tamamen çıkarmak ister. Ekin ve Çağatay’ın Doğan için yapmış olduğu plan suya fikir, başka yollar aramaya başlarlar. Yıldız ve Ender, Handan’dan tamamen kurtulmak için plan yaparlarken, Handan’ın onlar için hazırladığı başka sürprizleri vardır… Ekin’in gelmesi Doğan üstünde şok tesiri yaratırken, Ekin’i kimin kurtardığı büyük bir şaibedir. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir. Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği sonucu verirler. Yasak Elma’nın yeni bölüm fragmanında Şahika, elinde bavul ile parmaklıklar ardına düşer. Ancak onu orada da bekleyen bir sürpriz vardı. Hapiste onu karşılayan tanıdık çehre, Şahika’yı dehşete düşürür. Dizinin Ender’i Şevval Sam toplumsal medyadan yapmış olduğu açıklamada “Herhalde ağustos başı, temmuz sonu gibi sete çıkarız. Eylülde de elimizde stok olması lazım, her an her şey olabilir. Bu sefer sizi Yasak Elma’sız bırakmamak için o tarihlerde çekimlere başlayacağız gibi görünüyor.” demişti.

Yasak Elma Dizi Oyuncuları

Halit Argun (Talat Bulut), Ender Ekinci (Şevval Sam), Yıldız Yılmaz (Eda Ece), Şahika (Nesrin Cavadzade), Kaya Ekinci (Barış Kılıç), Zehra Argun (Şafak Pekdem)

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri