Memur ve Personel Alımı

Yazar Batuhan Yaşar Hayatını Kaybetti

Türkiye Gazetesi Yazarı ve İhlas Medya Grubu Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, rehabilitasyon bakmış olduğu sıhhat kurumunda yaşamını yitirdi.

Türkiye Gazetesi Yazarı ve İhlas Medya Grubu Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar’dan acı haber geldi. Yaşar, bir vakittir rehabilitasyon bakmış olduğu sıhhat kurumunda yaşamını yitirdi.

Cıva Zehirlenmesinden 4 Kere Operasyon Olmuştu

Yaşar, operasyona alınmak suretiyle yatırılmış olduğu sıhhat kurumunda enfeksiyon kapmış ve yoğun bakım servisine kaldırılmıştı.
Yükseköğretimini Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde tamamlamış oldu. Gazeteciliğe 1988 senesinde Türkiye Gazetesinde başladı.1994 senesine kadar sırasıyla Sağlık, Polis-Adliye, ve Başbakanlık muhabirliği yapmış oldu. Aynı yıl Londra’da gitti ve 1998 seneline kadar University of Westminster’de dil ve iktisat eğitimi aldı. Aynı senelerde TGRT ve Türkiye Gazetesi’nin Londra muhabiri olarak vazife yapmış oldu.

1998’de Türkiye’ye Döndü

1998 Senesinde yeniden Ankara’ya döndü ve TGRT’de Diplomasi ve Korunma muhabiri olarak çalıştı.
Aynı seneden itibaren Neler Oluyor programını hazırlayıp sunmaya başladı. 2006 Senesinde kısa bir süre Fox TV Ankara Temsilciliği vazifesini yapmış oldu.2007 Senesinde İHA Ankara Temsilciliği, 2011 senesinde de TGRT Ankara Temsilciliği misyonlarına getirildi.

2015’den beri de Türkiye Gazetesinde köşe yazıyordu.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri