Güncel

Yemekteyiz 21 Haziran Salı Puanları (Duygu Kaplan)

Yemekteyiz de 21 Haziran Salı günü meydana getirilen puanlama program severler tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Hafta içi her gün yeni bölümleriyle TV8 ekranlarına gelen Yemekteyiz puan durumu haberimizde sizlerle.


21 Haziran Salı Yemekteyiz Puan Durumu neticeleri açıklandı! TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yiyecek programı Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz de bugün Duygu Kaplan yarıştı. Haftanın ikinci günün de yarışan Yemekteyiz Duygu kaç puan adlı? Diğer yarışmacıları ve Zuhal Topalı misafir eden Duygu Kaplan kim? 21 Haziran Salı Yemekteyiz canlı puan durumu bilgileri ile beraber yazımızda sizlerle.

21 Haziran Salı Yemekteyiz Puan Durumu


TV8 vizyonun da izleyenler ile buluşan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 21 Haziran Salı günü meydana getirilen puanlama da Duygu Hanıma verilen puanlar heyecanla bekleniliyordu. Bu haftanın iddialı isimlerinden önde gelen Zuhal Topal’la Yemekteyiz Duygu Kaplan hangi yemeği yapmış oldu? Zuhal Topal’la Yemekteyiz puanları açıklanmasının arkasından Duygu Kaplan’a verilen puanlar şu şekilde;

yemekteyiz duygu kac puan aldi 21 haziran 2022
  • Halil İbrahim Bey: 2 Puan
  • Baran Bey: 3 Puan
  • Emine Hanım: 3 Puan
  • Gülçin Hanım: 3 Puan
  • Zuhal Topal: x Puan

Duygu Kaplan Toplam Puan: 11

Yemekteyiz 202. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine misafir oluyor. Onlar yiyecek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük ehemmiyet kazanıyor. Finalde en oldukca puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.


İlgili Yazılar: Yemekteyiz 20 Haziran Pazartesi Puanları

(*21*)


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri