Güncel

Yemekteyiz 23 Haziran Perşembe Puan Durumu (Baran Barut)

Yemekteyiz de 23 Haziran Perşembe günü meydana getirilen puanlama program severler tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Hafta içi her gün yeni bölümleriyle TV8 ekranlarına gelen Yemekteyiz puan durumu haberimizde sizlerle.


23 Haziran Perşembe Yemekteyiz Puan Durumu sonuçlandı. TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yiyecek programı Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz de bugün Baran bey yarıştı. Haftanın 4. günün de yarışan Yemekteyiz Baran kaç puan aldı? Diğer yarışmacıları ve Zuhal Topalı misafir eden Baran kim? 23 Haziran Perşembe Yemekteyiz canlı puan durumu bilgileri ile beraber yazımızda sizlerle.

23 Haziran Perşembe Yemekteyiz Puan Durumu


TV8 vizyonun da izleyenler ile buluşan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 23 Haziran Perşembe günü meydana getirilen puanlama da Baran Beye verilen puanlar heyecanla bekleniliyordu. Bu haftanın iddialı isimlerinden önde gelen Zuhal Topal’la Yemekteyiz Baran bey hangi yemeği yapmış oldu? Zuhal Topal’la Yemekteyiz puanları açıklanmasının peşinden Baran Bey’e verilen puanlar şu şekilde;

yemekteyiz baran kac puan aldi
  • Duygu Hanım: 5 Puan
  • Halil Bey: 4 Puan
  • Emine Hanım: 5 Puan
  • Gülçin Hanım: 7 Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

Baran Barut Toplam Puan: 28

Yemekteyiz 204. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine misafir oluyor. Onlar yiyecek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük ehemmiyet kazanıyor. Finalde en oldukça puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.


İlgili Yazılar: Yemekteyiz 22 Haziran Çarşamba Puanları (Halil İbrahim Balıkçı)

(*23*)


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş