Yemin 408.Bölüm 5 Mart Cumartesi Son Bölüm İzle! - Webhaberim
Dizi Haberleri

Yemin 408.Bölüm 5 Mart Cumartesi Son Bölüm İzle!

Yemin 408.Bölüm 5 Mart Cumartesi Son Bölüm İzle!…Kanal 7’nin beğenilen dizisi Yemin 5 Mart Cumartesi akşamı ekranlara geliyor. Her hafta değişik bir heyecana sürükleyen Yemin dizisi bu haftada seyircileri ekran başına kilitleyecek. Yemin 408.Bölümde neler olacak? Yemin yeni bölümleriyle hafta sonu her akşam saat 19.00 da Kanal 7‘de…

Yemin 408.Bölüm 5 Mart Cumartesi Son Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Emir ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişmiş olur. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi benzer biçimde olmayacaktır. Emir yaşamını alt üst eden bu yabani kızla iyi mi baş edecektir? Gülperi, asla bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Öte taraftan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen zamanda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, rahat bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki görevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonrasında bazı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, sıkıntılı bir imtihan beklemektedir.

Yemin 408.Bölüm 5 Mart Cumartesi Son Bölüm İzle!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri