Yemin 409.Bölüm Yeni Bölüm 6 Mart Pazar Fragman İzle! - Webhaberim
Dizi Haberleri

Yemin 409.Bölüm Yeni Bölüm 6 Mart Pazar Fragman İzle!

Yemin 409.Bölüm Yeni Bölüm 6 Mart Pazar Fragman İzle!…Kanal 7’nin beğenilen dizisi Yemin 5 Mart (*6*) akşamı ekranlara geldi. Her hafta değişik bir heyecana sürükleyen Yemin dizisi bu haftada seyircileri ekran başına kilitleyecek. Yemin 409.Bölümde neler olacak? Yemin hafta sonu her akşam saat 19.00′ da Kanal 7‘de…

Yemin 409.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Yaşadığı zorlukları geride bırakmaya çalışan Emir, yeni bir hayata adım atar. Oğlu Yiğit’le beraber ailesini de alıp şehirden uzak bir çiftliğe yerleşir. Emir, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir yaşam sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik yaşamı, baba oğul içinde oldukca kuvvetli bir bağ oluşturmuştur. Yiğit tabiat ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.

Öte taraftan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen zamanda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, rahat bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki görevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonrasında bazı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, sıkıntılı bir imtihan beklemektedir.

Yemin 409.Bölüm Yeni Bölüm 6 Mart Pazar Fragman İzle!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri