Teknoloji

Youtube This Video İs Unavailable On This Device Hatası 2022

Youtube This Video İs Unavailable On This Device Hatası nedir iyi mi çözülür? Bu yazımızda sizlere bu hatanın çözümü hakkında bilgiler vereceğiz.

Merhaba dostlar sizler de mi Youtube This Video İs Unavailable On This Device Hatası ile çoğunlukla karşılaşıyorsunuz. Bu videonun YouTube’da yada cihazda mevcut olmaması hatasını düzeltmek için size en hakikaten denenmiş ve kontrol edilmiş şekilleri açıkladık. “This Video İs Unavailable On This Device Hatası” mesajıyla karşılaşan tek şahıs siz bulunmadığınız için, lütfen bu problemi çözmek için ihtimaller içinde nedenlerimizi ve çözümlerimizi tek tek gözden geçirin.

Youtube This Video İs Unavailable On This Device Hatası Çözümü

This Video İs Unavailable On This Device Youtube

1. Web sayfasını yenileyin ve tarayıcınızı tekrardan başlatın: Ekranda bu video mevcut değil yada bu video ülkenizde mevcut değil yada bu video bu cihazda mevcut değil mesajı ile karşılaştığınızda, öncelikle web sayfanızı yenilemeyi deneyin. , bazı ağ sorunları yada zayıf web bağlantısı nedeniyle bu ileti birçok kez görüntülenir. İkinci olarak, mesele devam ederse, cihazınızın mevcut web tarayıcısından başarıya ulaşmış bir halde çıkmayı deneyin ve peşinden web tarayıcınızı tekrardan başlatın. Aynı anahtar kelimeleri aramayı deneyin ve mesajın aynı video için yine görüntülenip görüntülenmediğine bakın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Gizli Oturum Nedir? 2022

2. Bir VPN kullanmayı deneyin: Bir VPN kullanmak, çevrimiçi gizliliğinizi korumanın en iyi yoludur. Size söyleyeyim, bir VPN, IP adresinizin aradığınız videoyu izlemenizi engellemiş olan ve bulunduğunuz yerde bulunmayan barajını kaldıracaktır. Cihazınızın IP adresini gizler ve aynı anda sizinkinden değişik bir ülkeden size yeni bir IP atar. Belirli bir web sayfasına ülkenizden değişik bir yerden erişiyorsanız, görünecektir. Sorunu tam olarak çözmek için, bu cihazın YouTube sorununu etkin bir halde çözen bu videoyu çözen bir VPN İstemcisi indirip kurmanız şiddetle tavsiye edilir.

VPN, büyük seviyede, web’deki gizliliğinizi korumada, çevrimiçi etkinliği yaramaz yazılımlardan, bağlantılardan ve kullanıcılardan gizlemede büyük rol oynar. Çevrimiçi olarak iyi bir VPN aracı arayın, bu vasıta internette güvenli bir halde gezinmenizi sağlar ve internetteki kaynakları temizler ve çevrimiçi trafiği temizler. Her şeyden ilkin, YouTube ile ilgili sorununuzu çözer, coğrafi konumlara nazaran kısıtlı medyanın kilidini açarak bu video bu cihazda kullanılamaz.

3. Donanım hızlandırmayı dönem dışı bırakma: Analize nazaran, bilgisayarınızda “bu video bu cihazda kullanılamıyor” mesajının görüntülenmesinden görevli olan bir donanım hızlandırma özelliği var. Bu özellik, cihazınıza video oluşturmak için GPU’ya erişime haizdir ve tarayıcınız için CPU kullanım yüzdesini azaltır. Oldukça yararlı olduğundan bir çok süre birkaç problemin ortaya çıkmasına niçin olur. Bu videoyu önlemek ve düzeltmek için YouTube’da yada cihazda mevcut bir hata değil, bu özelliği tamamen dönem dışı bırakmalısınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Realme 6i, 7i ve Narzo 10, bu ay Android 11 güncellemesini alacak

4. Önbelleği temizlemeyi deneyin: Önbelleğiniz bozulursa, cihazınız “bu video bu cihazda kullanılamıyor” mesajını gönderebilir. Cihazınızdaki/tarayıcınızdaki bozuk bir önbellek, cihazınızda her türlü geçici veriyi depoladığı için kimi zaman belirli sorunlara niçin olabilir. Yine de, aşağıda açıklanan kolay adımları izleyerek telefon/cihazınızdaki önbelleği temizleyerek problemi çözebilirsiniz.

5. Video standardını değiştirmeyi deneyin: Diğer bazı durumlarda, seçilen videonun kalitesinden dolayı bu video bu cihazda kullanılamıyor mesajı gelebilir. İnternetinizin deposu bir Full HD video için iyi değilse yada donanımınız herhangi bir sorunla karşılaşabilirse videoyu oynatamazsınız ve bu mesajın görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

6. Sorunlu uzantıların kaldırılması: Bir tür web tarayıcı uzantısının yüklenmesi web tarayıcınızın performansını artırabilir. Web tarayıcısı uzantılarından bazıları, hata mesajının görüntülenmesi sorununa yol açabilir – bu video bu cihazda kullanılamıyor.

Bu problemi çözmeniz gerekiyor ve bunun için web tarayıcınızdaki tüm uzantıları dönem dışı bırakmanız ve bir kez probleminin olup olmadığını denetim etmeniz önerilir. 

7. Google chrome’un varsayılan ayarlarını açın: web tarayıcı ayarlarınız yada yapılandırmanız video görünürlüğünü etkileyebilir ve bu video mevcut olmadığı için mesajla beraber görüntülenebilir. Yapılandırma sorunları bu tür sorunlara yol açabileceğinden, Google Chrome’u yada kullandığınız web tarayıcısını varsayılana sıfırlamayı deneyin – bu video mevcut değil. Oldukça basittir sadece krom ayarlarınızı varsayılan olarak değiştirmenizin evvelde yüklenmiş tüm uzantılarınızı, yer imlerinizi, geçmişinizi ve tümünü kaldıracağını ihmal etmeyin. Bu ayarların kaybolmasını önlemek için senkronizasyon hususi durumunu açmayı seçebilir yada hem de bir yedeğini de alabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Myt Müzik Neden Açılmıyor? 2022

8. Web tarayıcısını tekrardan yükleme: Hala bu video ülkenizde kullanılamıyor yada bu video bu cihazda kullanılamıyor mesajı görüntüleniyorsa, cihazınızı tekrardan yükleyerek bu videoyu YouTube’da yada cihazınızda kullanılamıyor hatası olarak düzeltebilirsiniz. web tarayıcısı. Yükleme dosyaları bozulduğunda kimi zaman web tarayıcınız problemi yaratıyor olabilir; başka birçok hataya da niçin olabilir. Bir ürünü yada uygulamayı tekrardan kurmanın birçok yolu vardır, sadece doğru yol bizi kolayca istenen sonuçlara götürecektir. Aralarından tam olarak bildiğiniz herhangi birini seçebilirsiniz, sadece bazı iyi kaldırma programları/yazılımları yardımıyla herhangi bir uygulamayı hatasız bir halde tekrardan yükleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri