Oyun

Youtube Vanced Premium Apk Son Sürüm 2022 17.24.34 İndir

Youtube Vanced Premium Apk Son Sürüm 2022 17.24.34 İndir

YouTube Vanced Apk, İnternet’teki ana çevrimiçi video sitesidir, kimsenin bundan şüphesi yoktur. Mesele şu ki, çoğumuz için gömülü reklamlara katlanmak zorunda kalmak bir sorun. Ama başka ne yapabiliriz? Yoksa parasız mi çalışıyorsun? Her her neyse, bu, üstlenmeyeceğimiz bir münakaşa. YouTube reklamları hakkında konuşmaya başlamamızın sebebi, bir reklam engelleyiciyle beraber gelen video sitesinin müşterisi olan YouTube Vanced. Diğer bir deyişle, YouTube’u reklamsız seyretmek istiyorsanız, bunu iyi mi yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Videolara yerleştirilmiş reklamları engelle

Bu alternatif istemci, video akışı sitesindeki içinde ne olduğu muhteşem bir halde seyretmek için resmi uygulama üstüne geliştirilmiştir. Aşağıdaki özelliklerle beraber gelir:

  • Videolarda reklamları engeller.
  • Videoları arka planda oynatır.
  • Maksimum video çözünürlüğü varsayılan olarak etkindir.
  • Videoları yakınlaştırın ve uzaklaştırın.
  • Farklı temalar: siyah, koyu ve beyaz.
  • Otomatik tekrardan oynatma işlevi.
  • Videoların hızını ve çözünürlüğünü yapılandırma imkanı.

En son sürümdeki yenilikler

  • YouTube Vanced artık microG’nin indirilmesiyle ilgilenen bir yönetici vasıtasıyla kuruluyor.

Artık youtube videolarını reklamsız bir halde seyredebilirsiniz. Yotube Vanced Apk dosyasını indirip telefonunuza kurduğunuzda başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmamıştır. Ayrıca internet sitemizden YouTube Premium Apk 2022 Reklamsız olarak indirmeniz mümkün. Güncel olarak sitemizi takip edebilirsiniz. En son çıkan güncellemeler anında sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Ayrıca internet sitemizden öteki uygulamalarında full sürümlerini bulabilirsiniz. Tamamı için sitemizin Uygulamalar kategorisini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri