Genel Kültür

Zaman Polisi Filmi | Konusu | Oyuncuları | beyaz tv

Zaman Polisi (Timecop) filmi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ekşi, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Film hakkında

16 Eylül 1994’te gösterime giren ABD yapımı filmdir. Aksiyon, hata ve bilim kurgu türündeki film 1 saat 39 dakikalık süreye haizdir.

Filmin yönetmenliğini Peter Hyams üstlenirken, senaristliğini Mark Verheiden üstlendi.

Filmin oyuncu kadrosunda Jean-Claude Van Damme, Mia Sara, Ron Silver, Bruce McGill, Gloria Reuben, Scott Bellis, Jason Schombing ve Scott Lawrence şeklinde adlar içeriyor.


Filmin orijinal adı: Timecop

Film IMDb‘de 63 bine yakın oy aldı ve 5,9′luk puana haiz oldu.

Lav Fırtınası Filmi | Konusu | Oyuncuları | beyaz tv

Zaman Polisi filmi mevzusu

Filmin konusu, Zaman yolculuğunun icadıyla beraber varlıklı olmak isteyen pek fazlaca suçlu geçmişe seyahat yaparak bunu denemektedir. Hükümet, örtülü ödenekten T.E.C. isminde olan hususi bir vakit polisi birimi kurar. Max Walker (Jean-Claude Van Damme) da bu birimin başarı göstermiş memurlarındadır.


İktidar “Zaman Yolculuğu İstismarcılarını”nın önüne geçmek için gizli saklı bir birim kurmuştur. T.E.C. isminde olan bu hususi örgütte Max Walker (Jean-Claude Van Damme) başarı göstermiş bir işgören olarak vazifesinin başındadır. Hükümetin içinde yeralan egoist ve çıkarcı politikacı Senatör McComb (Ron Silver), başkanlık yarışını destekleyecek finansman bulabilmek için vakit yolculuğunu kendi menfaatine kullanmaya başlayınca Walker McComb’un tekerine çomak sokar. Ancak McComb, “emrindeki bir memurun” bu dürüst tutumunu sert cezalandıracak ve orantısız sertlik kanalıyla Walker’ın karısını katledecektir. Artık pim çekilmiş; efsane atılmıştır ve cenk baltaları çıkarılır.

Zaman Polisi filmi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Jean-Claude Van Damme, Mia Sara, Ron Silver, Bruce McGill, Gloria Reuben, Scott Bellis, Jason Schombing ve Scott Lawrence şeklinde adlar içeriyor.

Jean-Claude Van Damme – Ajan Max Walker
Mia Sara – Melissa Walker
Ron Silver – Senator Aaron McComb
Bruce McGill – Commander Eugene Matuzak
Gloria Reuben – Ajan Sarah Fielding
Scott Bellis – Ricky
Jason Schombing – Ajan Lyle Atwood
Scott Lawrence – George Spota
Kenneth Welsh – Senator Utley
Brad Loree – Reyes
Kevin McNulty – Jack Parker

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş