Genel

Zelensky: Gelecek hafta Ukrayna için çok önemli

  • Haberler

  • Dünya Haberleri


  • Zelensky: Gelecek hafta Ukrayna için çok önemli

Zelensky: Gelecek hafta Ukrayna için çok önemli

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelensky, Ukrayna’nın bağımsızlık günü yaklaşırken, gelecek hafta ülkesi için çok önemli olacağını belirtti.
  • 21.08.2022 – 02:31


Telegram ile paylaş

Google News’de takip et

Rusya-Ukrayna savaşı devam ederken, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelensky, Ukrayna’nın bağımsızlık günü yaklaşırken yeni bir video bildiri yayınladı.

“Bu yıl hakkaten çok hususi”

İHA’nın haberine nazaran; önümüzdeki haftanın Ukrayna için çok önemli bulunduğunu söyleyen Zelensky, “Devletimiz için, bizim için çok önemli olan yeni haftaya etken olarak hazırlanıyoruz. Önümüzde Ukrayna’nın Bağımsızlık Günü var. Bu yıl hakkaten çok hususi. Bu yıl, işgalin geçici olduğu ve Ukrayna’nın geri döndüğü tam anlamıyla hissedilebilir” ifadelerini kullandı.

Zelensky: Gelecek hafta Ukrayna için çok önemli #1

“Acıya da katlanmamız gerekiyor”

Zelensky, Ukrayna’nın zafere erişmesi gerektiklerini söyleyerek, “Her süre dürüstçe söylüyoruz. Ukrayna’nın zaferi için hala savaşmamız gerekiyor, hala çok şey yapmamız gerekiyor ve ne yazık ki acıya da katlanmamız gerekiyor. Ukraynalılar kendileriyle, ülkeleriyle ve kahramanlarıyla gurur duyabilirler. Birlikte kalalım ve birbirimize yardım edelim. Yok edilenleri geri getirelim. Tüm halkımız için savaşalım. Ve bugün Ukrayna’yı temsil edenleri neşelendirelim. Kendimize ve Ukrayna’ya emin olun” ifadelerini kullandı.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri