Memur ve Personel Alımı

Ziraat Bankası kartı olanlara duyuru! 9 Mart 2022’de sona erecek: Kimse bu tarihi kaçırmasın

Ziraat Bankası tarafınca banka kartı olan her insana oldukca ehemmiyetli bir duyuru yapılmış oldu. Bu ilanda yeni kampanya paylaşılarak bu kampanyanın 9 Mart 2022’de sona ereceği bildirildi. Banka tarafınca meydana getirilen açıklamada tanımlanan sektörlerde yapılacak olan250 TL ve üstü alışverişlerinize toplamda 60 TL Bankkart Lira verileceği bildirildi. Banka tarafınca meydana getirilen bültenin devamında kampanyanın bilgileri ve şartları paylaşıldı.

60 TL VERİLİYOR(*9*)

Bankkart ile Bankkart uyuşmalı giyim, aksesuar, çiçek, kozmetik, kuyum, saat ve kuaför/hoşluk/bakım merkezi sektörlerindeki abone işyerlerimizde Bankkart POS’undan tek seferde yapılacak olan 250 lira ve üstü her alışverişinize 20 TL, toplamda 60 TL Bankkart Lira verileceği vurgulandı.

TİCARİ İŞLEMLER KAMPANYAYA DAHİŞ DEĞİL(*9*)

Banka tarafınca meydana getirilen bültenin devamında kampanyanın 9 Mart’ta sona ereceği Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerektiği açıklandı.
E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil olmadığı vurgulandı.

MAKSİMUM 60 TL KAZANILIR(*9*)

Bankkart Lira kazanabilmek için alışveriş yapmadan evvel kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Bankkart Lira’lar kampanya koşullarını yerine getiren alıcılarımızın kartlarına anında yüklenecektir. Aynı gün aynı işyerinden meydana getirilen harcamaların yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir. Harcama meblağı için Bankkart’ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır.
Kampanyadan kazanılabilecek maksimum Bankkart Lira meblağı 60 TL’dir.

Ziraat Bankası tarafınca meydana getirilen ilanın devamında kampanyanın Fertsel Bankkart alıcılarımız için geçerli olup, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Fiyatsız ürünleri ile meydana getirilen işlemler kampanya kapsamında ele alındık belirtilerek iptal, iade, Bankkart Lira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında ele alındık vurgulandı.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri