Genel

Ziraat Bankası müşterileri dikkat! Herkes bugün 23:59’a kadar mutlaka başvursun: 750 TL hediye edilecek

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankası müşterileri dikkat! Herkes bugün 23:59’a kadar mutlaka başvursun: 750 TL hediye edilecek

Ziraat Bankası tarafınca fazlaca mühim bir duyuru yapılmış oldu. Banka tarafınca kampanyanın ayrıntıları duyuruldu. Ziraat Bankası Bankkart sahiplerinin katılabileceği kampanya kapsamında 750 TL hediye edileceği belirtilerek isteyenlerin bugün mutlaka 23:59’a kadar başvurması gerektiği bildirildi.

750 TL VERİLECEK

Ziraat Bankası müşterilerinin katılım sağlayabileceği kampanya bugün sona ereceği belirtilerek kampanya kapsamında Bankkart ile DinlenceSepeti’nden tek seferde yapılacak 7.500 TL ve üstü peşin yada taksitli işlemlere 750 TL Bankkart Lira verileceği paylaşıldı.

Bankkart’ın kredi kartı yada banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ’den tek seferde yapılacak 7.500 TL ve üstü, peşin yada taksitli işlemlere 750 TL Bankkart Lira verileceği duyuruldu ve kampanyanın bugün sona ereceği bildirildi.

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir. SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757 ‘ye SMS gönderilmesi gerektiği belirtildi ve kampanyaya katılımlar alışverişten önce yapılması gerektiği kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı vurgulandı.

31 EKİM’DE GERİ ALINACAK

Ziraat Bankası tarafınca meydana getirilen duyuruda Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği belirtilerek kampanya dahilinde kazanılan Bankkart liralar 30 Eylül 2022 tarihinde yüklenecek olup, 30 Ekim 2022 evveliyatına kadar kullanılabileceği kullanılmayan puanların ise 31 Ekim’de geri alınacağı aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin meydana getirilen duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Bir satın alan kampanya süreci süresince en fazla 750 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Ek kartlar ile meydana getirilen harcamalar aslolan kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyaya Bireysel kartlar ile meydana getirilen harcamalar dahil edilecektir.

HANGİ İŞLEMLER DAHİL DEĞİL?

Bankkart Başak, Bankkart Business, Parasız Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak meydana getirilen işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Kampanya Ön Ödemeli işlemler ve Varınca para uygulamasında geçerli değildir.

Yurtiçi ve yurtdışı turlar dahil, tur paketi dışındaki yurtiçi ve yurtdışı tayyare bilet satışları dahil değildir.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri