Genel Kültür

Zom 100 Bucket List of the Dead Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Zom 100 Bucket List of the Dead filmi (100: Zombie ni Naru made ni Shitai 100 no Koto) mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, Netflix, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı, şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

3 Ağustos 2023’de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix orijinal filmidir. Toplam 2 saat 9 dakikalık süreden oluşan film, aksiyon türünde yer ediniyor.

Yûsuke Ishida‘in yönetmenliğini yapmış olduğu filmin senaristliğini Haro Aso, Tatsuro Mishima ve Kotaro Takata kaleme aldı.


Filmin oyuncu kadrosunda Eiji Akaso, Mai Shiraishi, Shuntaro Yanagi, Yui Ichikawa, Mayo Kawasaki, Akari Hayami, Miwako Kakei ve Kurumi Nakata şeklinde adlar yer ediniyor.

Film bine yakın IMDb‘de oy aldı ve 7,7‘lik puana haiz oldu.

Filmin orijinal adı: 100: Zombie ni Naru made ni Shitai 100 no Koto


Zom 100 Bucket List of the Dead filmi mevzusu

Filmin mevzusu, Gece gündüz çalışıp patronunun zorbalığına uğrayan bu adam, tam bir beyaz yakalı köle. Ona nihayet yaşadığını hissettirecek tek şeyse bir zombi salgını!

Bir zombi kıyametinden sağ çıkmak, her gün ücretli köle olmaktan daha iyidir. Senelerce ruhunu ezen bir şirket için köle olarak çalıştıktan sonrasında Akira’nın yaşamı parlaklığını yitirmiştir. Çöp dolu bir apartman dairesinde yaşıyor, maaşı iğrenç ve güzel iş arkadaşına aşkını itiraf edecek cesareti bile gösteremiyor. Ancak bir zombi kıyameti kasabasını kasıp kavurduğunda, bu ona kendisi için yaşaması için gerekseme duyduğu gücü verir. Şimdi Akira, kovayı tekmelemeden ilkin yapılacaklar listesindeki 100 öğenin hepsini tamamlama görevinde.

Terzi 2.sürem incelemesi (Netflix dizi araştırma)

Zom 100 Bucket List of the Dead filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Eiji Akaso, Mai Shiraishi, Shuntaro Yanagi, Yui Ichikawa, Mayo Kawasaki, Akari Hayami, Miwako Kakei ve Kurumi Nakata şeklinde adlar yer ediniyor.

Eiji Akaso
Mai Shiraishi
Shuntaro Yanagi
Yui Ichikawa
Mayo Kawasaki
Akari Hayami
Miwako Kakei
Kurumi Nakata

(*100*) ve benzeri içerikleri Instagram üstünden izlemek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

(*100*) ve benzeri içerikleri Youtube üstünden izlemek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

Fragmanı


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş