Genel Kültür

Zombi Evreni Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Zombi Evreni dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sürem ne süre, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, Netflix, fragmanı, izle benzer biçimde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

8 Ağustos 2023’de Netflix Türkiye‘de tarafınca gösterilen Netflix yapımı reality show dizisidir. Komedi ve korku türünde yer edinen dizinin sezonu 8 bölümden oluşuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Si-young, Ro Hong-chul, Park Na-rae, DinDin, Tsuki, Yoo Hee-kwan, Yiombi Jonathan, Yiombi Patricia, Kkwachu Hyung ve Dex benzer biçimde adlar yer ediniyor.


Dizi IMDb‘de bine yakın şahıs tarafınca oylandı ve 4,8‘lik puana haiz oldu.

Dizinin orijinal adı: Zombieverse

Zombi Evreni dizi mevzusu

Dizinin mevzusu, Bir zombi virüsü salgınının patlak verdiği Seul’de, kimler sıkıntılı görevler karşısında yaşayan ölüleri alt ederek sağ kalmayı başaracak?


“Zombi Evreni”nde hepimiz her an ısırılabilir! Bir flört yarışması setinde zombi virüsü salgını başladığında, yarışmacıların ilk görevi bölgeden güvenli bir halde kaçmak olur.

Grup, bir süper markette hayatta kalan başkalarıyla karşılaşır. Ancak oldukça geçmeden zombilere ilk kurbanlarını verince, her reyonun çekince dolu bulunduğunu öğrenirler.

Hayatta kalanlar, süpermarketten çıkmak için oldukça tehlikeli bir kaçış planı yapar. Ancak bir ihanet, bir ekip arkadaşını tehlikeye atınca büyük ürkü yaşanır.

Grup amansız zombilere karşı koyarken büyük bir badire atlatır. Daha sonrasında taşraya kaçarlar. Peki acaba bu sakin kasaba zombilere karşı görünmüş olduğu kadar güvenli midir?

Zombi Evreni dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Si-young, Ro Hong-chul, Park Na-rae, DinDin, Tsuki, Yoo Hee-kwan, Yiombi Jonathan, Yiombi Patricia, Kkwachu Hyung ve Dex benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Lee Si-young
Ro Hong-chul
Park Na-rae
DinDin
Tsuki
Yoo Hee-kwan
Yiombi Jonathan
Yiombi Patricia
Kkwachu Hyung
Dex

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üstünden izlemek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üstünden izlemek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş