Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Ödülü Kim Kazandı? Bu Hafta Birinci Kim Oldu? - Webhaberim
Dizi Haberleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Ödülü Kim Kazandı? Bu Hafta Birinci Kim Oldu?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Ödülü Kim Kazandı? Bu Hafta Birinci Kim Oldu?Tv8’de gösterilen yiyecek yarışması Zuhal Topal ile Yemekteyiz hafta içi her gün sevenleriyle buluşuyor. Ekranların en sevilen ve en oldukca takip edilen yarışması Yemekteyiz meşhur sunucu Zuhal Topal ile hafta içi her gün saat 16.00’da Tv8‘de…

15 BİN TL’Yİ KİM KAZANDI?

Ekranların en sevilen ve en oldukca takip edilen yarışması Yemekteyiz, Zuhal Topal ile TV8 ekranlarında yayınlanacak. TV8’in merakla beklenen yarışması Yemekteyiz, meşhur sunucu Zuhal Topal ile sevenleriyle buluşuyor. Her hafta yarışmacıların büyük bir çaba sarf ederek yiyeceklerini rakiplerine sunacak.

Zuhal Topal’ın da değerlendirmesi ile hafta finalinde en yüksek puanı alarak 15 bin TL’lik ödülün sahibi … oldu…

Haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yiyecek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük ehemmiyet kazanıyor. Finalde en oldukca puanı toplayan büyük ödül olan 10.000 TL’yi kazanıyor.

Zuhal Topal’ın da değerlendirmesi ile hafta finalinde en yüksek puanı alarak 15 bin TL’lik ödülün sahibi birazdan belli olacak…(*25*)

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Ödülü Kim Kazandı? Bu Hafta Birinci Kim Oldu?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri