Güncel

Didem Arslan’la Vazgeçme CANLI izle! SHOW TV 27 Nisan Çarşamba Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme HD donmadan Show TV canlı izleme ekranı!

Didem Arslan Yılmaz‘la Vazgeçme canlı izle linki araştırılıyor. Televizyonun enerjisini insanların sorunlarını çözmek için kullanan; faili bilinmeyen cinayetleri, senelerce ortaya çıkmamış sırları açığa kavuşturan, birbirine özlem kalmış insanları, aileleri buluşturan ” Didem Arslan Yılmaz‘la VAZGEÇME”, doğrunun yanında olmaya ve adaleti aramaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Didem Arslan’la Vazgeçme canlı izle! Didem Arslan’la Vazgeçme HD donmadan Youtube Show TV canlı izleme ekranı burada.

Didem Arslan Yılmaz‘la Vazgeçme 415. Bölümünde; Elife Armutlu ve eşi Kaya Armutlu Vazgeçme’ye başvurdu. Oğulları Baran Armantlu’nun kendisinden 20 yaş büyük 3 çocuklu Fatma Hanım ile evlendiğini söyleyen anne ve baba, oğullarını gelinden kurtarmak için Didem Arslan’dan yardım istedi. Elife Hanım, gelin Fatma’nın derdinin aşk değil para bulunduğunu söylemiş oldu.

8 yıl ilkin Çorlu’da katılmış olduğu doğum günü partisinde 5. kattan düşerek şüpheli bir halde ölen 19 yaşındaki Serpil Kehribar’ın anası Nihal Kehribar Vazgeçme’ye başvurdu. Acılı anne, Didem Arslan Yılmaz‘dan kızının süpheli ölümünün aydınlatılması için yardım istedi. Nihal Hanım, canlı yayında kızının öldüğü günden beri aynı giysileri giydiğini söylemiş oldu. Acılı anne, sadece kızının şüpheli ölümü aydınlanınca bu giysileri yakacağını söylemiş oldu. Serpil’in o dönem yakın arkadaşı olan ve onunla aynı yerde çalışan Burçin Galaza canlı yayına katılarak, o güne dair oldukca mühim bilgileri söyledi.

Mersin’de yaşayan 73 yaşındaki Yılmaz Kılınç’ın 10 yıl önceki sır cinayetinin faillerinin bulunması için kızı Mercan Öz ve oğlu Murat Kılınç Vazgeçme’ye başvurdu. Eski eş Rukiye Öz geçtiğimiz haftalarda programı terk ederek kayıplara karışmıştı. Didem Arslan Yılmaz, yitik Rukiye’nin hanım sığınma evinde kaldığını deklare etti. Rukiye, eski eş Durhasan (*27*) olan kızı Nisanur’u terk edip girmişti. 1 aydır kızını aramayan Rukiye’nin bugün öğlen saatlerinde Nisanur’u aradağı ve onunla konuşmuş olduğu öğrenildi.

Didem Arslan’la Vazgeçme canlı seyretmek için DİDEM ARSLAN’LA VAZGEÇME CANLI İZLE ‘ye tıklayınız.

Türkiye’nin en güvenilir gazetecilerinden Didem Arslan Yılmaz kuvvetli ekibiyle beraber, umudunu kaybedenlere “vazgeçme” demek için geri dönüyor.

Televizyonun enerjisini insanların sorunlarını çözmek için kullanan; faili bilinmeyen cinayetleri, senelerce ortaya çıkmamış sırları açığa kavuşturan, birbirine özlem kalmış insanları, aileleri buluşturan “Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME”, doğrunun yanında olmaya ve adaleti aramaya kalmış olduğu yerden devam edecek.

“Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme” hafta içi her gün canlı yayınla Show TV’de!

Webhaberim.com

Didem Arslan Yılmaz, Show Tv, Gündem, Magazin, Haberler


İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu