Güncel

Duy Beni dizisi ne zaman, hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta başlıyor?

Yaz sezonuna damgasını vuracak “Duy Beni” alışılmadık hikayesi ve kuvvetli ekibiyle dikkat çeken diziler içinde. Diziseverler Duy Beni dizisinin ne süre başlayacağını merak ediyor. Peki Duy Beni dizisi ne süre, hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta başlıyor?

Feride Çetin, Murat Daltaban, Durul Bazan, Hamdi Alp, Sümeyye Aydoğan, Bedia Ener, Utku Çakır, Bora Elkoca, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Dilara Sümbül, Gökçe Güneş Doğrusöz, Cemre Özşişman ve İbrahim Yıldız şeklinde adların yer alacağı Duy Beni dizisinin ne süre başlamış olacağı merak ediliyor. Biz de haberimizde Duy Beni dizisi ne süre, hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? sorularının yanıtına yer verdik…

DUY BENİ DİZİSİ NE ZAMAN, HANGİ GÜN, HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Duy Beni dizisi, 2022 Yaz sezonunda, Star Tv’de ekrana gelecek .Duy Beni dizisinde, varlıklı bir okulda parlak gençlerin içinde yaşanmış olan “diktatörlük” olgusunu ele alacak. Ötekileştirilen olmayı, akran zorbalığını ekrana taşıyacak olan Duy Beni dizisinin oyuncuları içinde Berk Akman, Rabia Soytürk, Helin Kandemir ve Caner Topçu yer ediniyor. 

Duy Beni dizisi ne zaman, hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta başlıyor?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri