EBA Bilgisayara Nasıl İndirilir? [Kolayca İndirin] - Webhaberim
Bilgisayar

EBA Bilgisayara Nasıl İndirilir? [Kolayca İndirin]

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonrasında ise Google hesabınızı bağlamanız gerekmektedir. Google hesabı bağlandıktan sonrasında uygulama Google Play yada APP Store mağazaları şeklinde karşınızda olacak. Mağazada EBA uygulamasını bulup bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Korona virüs sebebe ile bir fazlaca engelleme meydana geldi. Bunlardan ilk etkilenen de eğitim kurumları oldu. Okullar aynı anda kapatıldı. Öğrencilerde eğitime ara vermek zorunda kaldılar.

Tabi MEB uzaktan eğitim sistemini getirerek evlatların eğitimine devam etmesini sağlıyor. Bir çok talebe telefon ve tablet ile eğitimine devam etmeye çalışıyor. Birfazlaca talebe ise bilgisayardan ders izlemeye çalışıyor. İşte bu aşamada EBA Tv bilgisayardan iyi mi izlenir, iyi mi yüklenir, bunu detaylıca anlattık.

EBA Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Eba bilgisayara iyi mi indirilir fazlaca rahat adımlar ile iyi mi yapabilirsiniz, bilgisayara iyi mi kurabilirsiniz, hepsini derledik.

1- İlk olarak Bluestacks uygulamasını bilgisayarınıza indirin. Buraya tıklayın ve indirin (uygulama bilgisayarınızda var ise indirmenize gerek kalmamıştır). 32 Bit Eba indirmek için de buraya tıklayın.

eba bilgisayara nasıl indirilir

2- Uygulama indikten sonrasında uygulamanın içinde Google Play Store uygulamasını açın ve uygulamaya EBA yazın.

eba tv bilgisayara nasil indirilir

3- Ardından EBA uygulamasını indirin. Bilgisayarınıza EBA uygulamasını kullanabilirsiniz.

Not: Bluestack uygulamasını silerseniz, EBA uygulamasını silmiş olmuş olursunuz.

EBA uygulamasını yüklediğiniz takdirde canlı olarak derslere katılabilirsiniz. Bildiğiniz suretiyle uzaktan eğitim yolu ile devam ediyor. 31 Ağustos Pazartesi günü başladı ve devam ediyor. Sizlerde rahat bir halde uygulamayı bilgisayara indirip canlı dersinize girebilirsiniz.

İLGİLİ HABER

EBA Şifresi Nasıl Alınır? EBA [Tek Kullanımlık Şifre Al] Kolay Yöntem

İLGİLİ HABER

EBA Şifremi Unuttum [EBA Şifre Yenileme] EBA Gizyazı Alma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri