Bilgisayar

Instagram Gizli Hesap Görme [Ücretsiz] ve Programsız | 2022

Son zamanların internette en oldukca konuşulan konuların başlangıcında instagram da kapalı hesapları görme mevzusu gelmektedir. Bildiğiz suretiyle bilhassa Twitter’da bu mevzu trend topic olunca bir çok toplumsal medya kullanıcısı tarafınca araştırılmaya başlandı. Peki, instagram gizli saklı hesap görme parasız olarak bu işlem iyi mi yapılır? Tüm detaylarına bakalım.

Instagram Gizli Hesap Görme Parasız

instagram Gizli Hesap Gorme ucretsiz

İnternette aleminde aniden her şey tabiri caizse patlayabiliyor. Trendlerin arasına girebiliyor. Bu kez de tüm kullananların dikkatini üzerine çeken instagram gizlilik hesapları görme vakası oldu. Bir çok şahıs tarafınca da merak edilince aniden patladı gitti.

Bildiğiniz suretiyle instagram özelliği gereği kullanıcılarına hesaplarını gizleme hakkı tanıyor. Bir çok kullanıcı da bu özelliği kullanarak hesaplarını gizli saklı hale getiriyor.

Kapalı yada gizli saklı hesaplarda takipçiler, hikayeler, videolar, resimler ve beğeniler benzer biçimde kapalı hesap olunca hiçbir şey gözükmüyor. Tabi durum bu şekilde olunca aşırı merak ediliyor.

Bazı instagram kullanıcıları da kapalı hesapların içini görmeyi oldukca istiyor. İşte tam da bu aşamada sizler için ücretsiz bir şekilde hesapların içini gösteren programsız ve parasız yöntemlerine bakalım.

instagram'da kapali hesaplari gorme programsiz

İnternet alemine bilinmiş olduğu suretiyle hiçbir şeyin garantisi yoktur.

Uygulama olsun, program olsun yada site olsun sizler için hem güvenlikli, hem çalışabilir hem de kaliteli instagram da gizli saklı hesapları görme yolunu anlatacağız.

İlk olarak yapmanız ihtiyaç duyulan işlem hesabını görmek istediğinizi şahıs adam mi kız mı ona karar verin. Daha sonrasında diyelim ki;

Erkek kapalı hesabın içini görmek istiyorsunuz. Burada tamamı ile vaka toplumsal mühendislikte olacak.

  • Yapmanız ihtiyaç duyulan futbol, politika, vücut geliştirme, pubg yada oyun videoları ile ilgili olarak bir tane instagram hesabı açmak olacak.
  • Daha sonrasında en azından içine 35 tane mevzu ile ilgili olarak hashtag yapılmış fotoğraf ve video yükleyin.
  • En azından 50 kişiye rastgele takip isteği gönderin sonrasında takipçilerin bir kısmı kabul edecektir.
  • Size takipçi gelecektir. Sizde onları takip edin averaj 50 şahıs sizi takip etsin 35 kişiyi de siz takip edin.
  • Son olarak ise hangi kullanıcını kapalı hesabını görmek istiyorsanız, ona da takip isteği atın, büyük olasılıkla kabul edecektir.

İNSTAGRAM GİZLİ HESAPLARI GÖRME [Android] İçin Tıklayınız..

Kız kapalı hesabın içini görmek için ise;

  • Yapmanız ihtiyaç duyulan makyaj, güzellik, survivor, film yada bebek videoları ile ilgili olarak bir tane instagram hesabı açmak olacak.
  • Daha sonrasında en azından içine 55 tane mevzu ile ilgili olarak hashtag yapılmış fotoğraf ve video yükleyin.
  • En azından 100 kişiye rastgele takip isteği gönderin sonrasında takipçilerin bir kısmı kabul edecektir.
  • Size takipçi gelecektir. Sizde onları takip edin averaj 55 şahıs sizi takip etsin 45 kişiyi de siz takip edin.
  • Son olarak ise hangi kullanıcını kapalı hesabını görmek istiyorsanız, ona da takip isteği atın, büyük olasılıkla kabul edecektir.

İNSTAGRAM GİZLİ HESAPLARI GÖRME [SİTESİ] İÇİN TIKLAYIN….

Not: Burada gene dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir şey var, eğer devamlı takip isteği atarsanız, bu durumda instagram sizi spam kabul edip hesabınız kapatılabilir. Dikkat etmenizde yarar var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri