Genel

Faruk Eczacıbaşı: Her gün Kadınlar Günü olmalı!

Türk sporunun lokomotif ekiplerinden Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol ekibi yeni bir kupanın daha eşiğine geldi. 80’inci müessese yıldönümünü kutlayan Eczacıbaşı, müzesine CEV Kupası’nı müzesine taşımak için gün sayıyor. İlk maçı Alman Stuttgart ekibi ile 15 Mart’ta Altunizade’deki Burhan Felek Salonunda oynayacak olan Eczacıbaşı Dynavit, rövanş maçına 22 Mart’ta Almanya’da çıkacak.

Faruk Eczacıbaşı'ndan çarpıcı açıklamalar!

D-Smart’ta Faik Gürses’in sunmuş olduğu Haftanın Misafiri programına katılan Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı evvel voleybol severleri İstanbul, gurbetçi yurttaşlarımızı da rövanştaki maça çağrı etti.
Bu bitecek sonrasında yenisine odaklanacağız. Bizde hedefler bitmez “ dedi.Eczacıbaşı Spor Klübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı D-Smart'ta!

Faruk Eczacıbaşı ile meydana getirilen sohbetin öne çıkan başlıkları şöyleki: “Tüm 80 yıl geçmiş. Holding’in ileri gelenlerinden Şakir Eczacıbaşı’nın ekip sporlarına önemseyelim diyerek kurulan adam basketbol, hanımefendi voleybol ve masa tenisi dallarında büyük galibiyetler elde ettik.
Elbette galibiyetimizin sırrı altyapıya verdiğimiz önem yardımıyla gelişiyor. Sanıyorum kuruluşumuz şimdi bizlere rakip olan kulüplerin de iştahını çoğaldırmış olacak ki, onlarda yarışa dahil oldular. Bunun neticesinde ülke voleybolu ve dolayısıyla Ulusal Ekip kazanmıştır.

Faruk Eczacıbaşı'ndan çarpıcı açıklamalar!

NE HOŞ SÖZDÜR ATATÜRK’ÜN KIZLARI

1999 senesinde kazandığımız bir Avrupa başarısının peşinden, bir medya kuruluşunun attığı manşet bugün hala kıymetini gözetiyor ve sonsuza kadar gözetmeye devam edecektir.
(Bayan) voleybolu ve hanımefendi istihdamına verdiğimiz kıymet TMOK’un önderliğinde bizlere Fair-Play mükâfatı getirdi. Bizi aday gösteren TMOK’a bir kez teşekkürü borç öğreniriz. Bunu Dünya’da alan tek hanımefendi voleybol ekibi biz olduk. Bundan büyük mutluluk olması imkansız.

Faruk Eczacıbaşı'ndan çarpıcı açıklamalar!

Senelerce yabancı hocalarla çalıştık.
Bu sezonun başlangıcında geleceğini oldukca parlak baktığımız Ferhat Akbaş ile çalışmaya karar verdik. O da ilk senesinde büyük bir zafer yakalamak suretiyle. Bir maçtan sonrasında soyunma odasına bir konuşma yapmak suretiyle girmiştim. Tüm konuşurken Ferhat Hoca bana seslenerek, “Sayın Başkan lütfen İngilizce konuşun’ diyince öyleki devam ettim. Lisan kültürü de zafer için oldukca lüzumlu. TIGER yandaş grubunun yaradılışında oldukca büyük alın teri olan Erdal Karamercan’a oldukca teşekkür ederim.
TIGER yalnızca bir yandaş gurubu değil bir kültür odağıdır. Onların ağzından bir tek kötü söz dinleyemezsiniz. Yardımları için oldukca teşekkür ederiz.
Galibiyetimizin sırrı bayanlarımızın alın terinde uyur. Senede yalnızca bir kere değil, onları her gün kutlasak tekrardan haklarını ödeyemeyiz. Bayanlarımıza verdiğimiz kıymeti her gün katlayarak kurum olarak bugünlere geldik. Bundan sonrasında da onları desteklemek ve arkalarında olmak birinci misyonumuz.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri