Dizi Haberleri

Guns Akimbo film konusu ve oyuncuları

İnternet üstünden merak edilerek araştırılan filmlerden biri de Guns Akimbo filmi oldu. Peki Guns Akimbo filmi konusu nedir? Guns Akimbo filmi nerede yayınlanmıştır? Tüm detaylar haberimizde.

Netflix orijinal yapımlarından olan Guns Akimbo filmi film severler tarafınca merakla araştırılıyor. Peki Guns Akimbo filmi ne konu alıyor? Guns Akimbo filmi oyuncuları kimler? Guns Akimbo filmi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Guns Akimbo filmi

Guns Akimbo filmi Netflix’in orijinal yapımlarından olan bir filmdir. Aksiyon güldürü türündeki film 27 Şubat 2020 tarihinde seyircilerle buluşmuştur. Filmin yapımcılığı, senaristliği ve yönetmenliğini Jason Lei Howden tarafınca üstlenilmiştir. Filmin süresi 1 saat 38 dakikadır. Filmin IMDb puanı ise 6.3’tür.

Guns Akimbo film konusu

Filmde Miles ve Nova isminde iki karakter vardır. Nova Miles’in eski kız arkadaşıdır ve Nova’ya ayrılmalarına karşın oldukça aşıktır. Miles, Skizm isminde bir örgütün web sitesinde buluşturup insanları dövüştürdüğü bir platform kurması ve yanlışlıkla bu platforma iştirak etmesi sonucunda yaşamı tamamen değişmiştir. Miles kendini çekince ve belanın içinde bulur. Bir gün eline bağlanan silahlar ile uyanır ve işin günden güne daha kötüye gider. Skizm’in yıldızlarından Nix’in ilk rakibi bulunduğunu öğrenir ve hayatta kalabilme endişesiyle birçok korkusuyla karşı karşıya kalır.

Guns Akimbo filmi oyuncuları

Guns Akimbo filminin oyuncuları şu şekildedir; Mark Rowley, Daniel Radcliffe, Ned Dennehy, Natasha Liu Bordizzo, Samara Weaving, Rhys Darby, Grant Bowler, Edwin Wright, Richard Knowles, Milo Cawthorne.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri