Eğitim

Kanun Adamı – Kristen Ashley Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Kanun Adamı – Kristen Ashley Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Kanun Adamı kimin eseri? Kanun Adamı kitabının yazarı kimdir? Kanun Adamı konusu ve anafikri nedir? Kanun Adamı kitabı ne konu alıyor? Kanun Adamı PDF indirme linki var mı? Kanun Adamı kitabının yazarı Kristen Ashley kimdir? İşte Kanun Adamı kitabı özeti, sözleri, yorumları ve incelemesi…

Kitap

Kitap Künyesi

Yazar: Kristen Ashley

Çevirmen: Belgin Selen Haktanır

Orijinal Adı: Law Man

Yayın Evi: Dex Yayınevi

İSBN: 9786050934038

Sayfa Sayısı: 536


Kanun Adamı Ne Anlatıyor? Konusu, Ana Fikri, Özeti

Hayallerinin erkeğine “evet” diyebilecek kadar yürekli musun?

Tatlı, utangaç Mara tam dört senedir uzaktan izlediği komşusu polis Mitch Lawson’a âşıktır.

Herkesten saklamış olduğu geçmişi yüzünden Mitch benzer biçimde bir insanın ona asla yaklaşmayacağını düşünmektedir. Ancak bigün musluğu bozulunca yardımına Mitch yetişir.

Mitch güzel komşusunu uzun süredir izlemektedir. Mara’nın musluğu bozulunca sonunda onunla zaman geçirebilme şansını yakalar. İkilinin arasındaki elektrik alevli bir ilişkiye dönüşme yolunda ilerlerken, Mara kuzeninin evlatlarından bir telefon alır ve kendini, geride bırakmak için her şeyini verdiği geçmişinin pençeleri içinde bulur.

Seksi kanun adamı Mitch Lawson Mara’yı geçmişini geride bırakıp kendisiyle bir gelecek kurmaya ikna edebilecek midir?

Yazar hakkında:

New York Times oldukca satan yazarlarından olan Kristen Ashley,

Amerika’da dünyaya gelen İngiltere’de büyümüştür. Ailesiyle değişik şehirlerde bulunmuş, yaşamıştır. Bu durumun yazım kariyerine ve dünyaya bakış açısını değiştirmiştir.


Kanun Adamı Alıntıları – Sözleri

 • Kanunlar bir tek zayıflar içindir, güçlülerin umurunda bile değildir.
 • Hayattaki her değişiklik korkutucudur.
 • Bundan dolayı ben bir İki Buçuk değildim. Sekizde değildim. Ben bir On’dum.
 • bizlere birşey vermenin onu bizim o şeyleri aldığımızda hissettiğimizden daha çok mutlu ettiğini görmek oldukca güzeldi.


Kanun Adamı İncelemesi – Kişisel Yorumlar

muhteşem bir kitaptı. Akıcı ve sürükleyici. Mitch kitap karakterlerinde favorimsin. Gerçekten okuması oldukca fakat oldukca zevkli bir kitaptı. her kadının karşısna çıkması ihtiyaç duyulan karakterlerdendi (Neslihan Gedik)

Okumaya başlarken bu tarz bir olay beklemiyordum hakkaten beklentimin üstünde çıkan bir kitap oldu. +18 görüntüler icerdigi icin genc yetiskinlere ve daha buyuklere oneririm. (WizardStrudel)

Yeni arayışlar sonrası yeni bir yazarla tanıştım.Kitap özetlemek gerekirse içine kapanık ve aşağılık duygusu icinde olan bir bayan ile karşılıklı komşu olan bir dedektifin öyküsünü ele alıyor.Mara güzel bir bayan fakat kendi kafasında puanı 2.5.Aşka düştüğü dedektif ise 10.5.O yüzden kendini ona yakıştıramıyor ve vakalar bu şekilde bu şekilde gelişiyor.Mitch cidden her insanın kafasında kurgulayıp istediği bir karakter.Ben baya düştüm desem yeridir:)Ama…kitap o denli detaylı ki belli bir yerden sonrasında sıkıyor insanı.Birkere kurulan cümleler oldukca uzun.Kendimi parafraf sorusu çözer benzer biçimde hissettim.Devamlı adların yeniden edilmesi de sinir bozucuydu.Hikaye kitabı benzer biçimde bir his verdi.Kitap fena değil kesinlikle.Sadece gereksiz detaylı ve uzun.Diyaloglar hele oldukca oldukca uzun.Devamlı bir yeniden var.Duygular güzel işlenmiş.Kitabı elime alır sevdiğim sahneleri tekrardan okurum.Kullan at tipi değildi kısacası.Şuraya koca bir AMA eklemek isterim.Allah aşkına bebeğim,tatlım kelimeleri lugatımızdan çıkarılsın zira o denli tiksindim yeminle.Kitap tek basına bebeğim rezervini taşıyor haberiniz olsun. (Yağmur Kar)


Kanun Adamı PDF indirme linki var mı?


Kristen Ashley – Kanun Adamı kitabı için internette en oldukca meydana getirilen aramalardan birisi de Kanun Adamı PDF linkidir. İnternette ücretli olarak satılan bir çok kitabın PDFleri bulunmaktadır. Ancak bu PDF’leri yasal olmayan yollarla indirmek ve kullanmak hem yasalara hem de ahlaka aykırıdır. Yayın evlerinin sitesinden PDF satılıyorsa indirebilirsiniz.

Kitabın Yazarı Kristen Ashley Kimdir?

New York Times oldukca satan yazarlarından olan Kristen Ashley, Amerika’da dünyaya gelen İngiltere’de büyümüştür. Ailesiyle değişik şehirlerde bulunmuş, yaşamıştır. Bu durumun yazım kariyerine ve dünyaya bakış açısına bir oldukca pozitif yansıması olmuştur.


Kristen Ashley Kitapları – Eserleri

 • Gizemli Adam
 • Kanun Adamı
 • Vahşi Adam
 • Motorcycle Man
 • Mystery Man Series
 • Quiet Man: A Dream Man Novella


Kristen Ashley Alıntıları – Sözleri

 • Gidecek misin?” dedi meydan okur benzer biçimde.
  “Düşünmem gerek.”
  Başını salladı. “Hayır. Hayır, düşünmene gerek yok. Fazlaca fazla düşünüyorsun, kendi içine kapanıp o denli uzun süre orada kalıyorsun ki, yaşamını yaşamayı utuyorsun. Hayatı­nı zihninde yaşayamazsın. Buna yaşam denmez. İnan bana, bebeğim, öyleki bulunduğunu biliyorum. Bundan dolayı ben de bir süre­ dir aynı şeyi yapıyorum. O denli uzun süredir yapıyorum ki, hayatta olmanın ne demek bulunduğunu unuttum. Ride’dan geri geldiğin gün bana hayatta olmanın ne demek bulunduğunu sen hatırlattın. Fazlaca güzel bir his, Tatlı Bezelyem.
  Bu yüz­den, geri adım atacak değilim.” (Gizemli Adam)
 • Kadınlar giysilerden, ayakkabılardan, çiçeklerden hoşlanırlar ve insanların onlara bakıp ‘Tanrım, görkemli bir bayan’ demesini severler. İnsanlar ne kadar oldukca bu şekilde düşünürse, bir o denli iyidir. Tüm bu tarz şeyleri tek bir güne sığdırabildiğin zamansa evlendiğin gündür. (Gizemli Adam)
 • “Red?”
  “I waited a long time,” I whispered.
  “For what?” he asked.
  “For you.” (Motorcycle Man)
 • I’d rather cut off my own arm than ever hurt you. (Motorcycle Man)
 • Then he gave me the goodnight kiss to beat all goodnight kisses. It was long, hard, deep, wet and utterly delicious. (Motorcycle Man)
 • İnsan bir şeyden bu denli güvenilir olunca ve sonunda hata ettiğini anlayınca, kendisine olan inancını ve yaşam hakkında doğru kararlar alma becerisini yitiriyor. (Gizemli Adam)
 • Hayattaki her değişiklik korkutucudur. (Kanun Adamı)
 • “Every day, somethin’ new. Will I ever get to the heart of you?” (Motorcycle Man)
 • That was part of life, wasn’t it? That was part of living, right? You did stupid stuff because it felt good and if you screwed up, you moved on. Everyone did that. Everyone. (Motorcycle Man)
 • Arrogant. Annoying. But hot. (Motorcycle Man)
 • It was a seriously good look and I got so lost in it, didn’t notice it start to fade until his gentle voice came at me. (Motorcycle Man)
 • Truth, honesty, perseverance, strength, love of all kinds and forgiveness are all beautiful, Tack. The most beautiful stories ever told are the most difficult to take. (Motorcycle Man)
 • “Evet, bana bir şeyleri senin sonlandırdığını söylemiş­tin ama sen Serseriler Dünyasında yaşıyorsun. Bense Ger­çek Dünyada yaşıyorum. Gerçek Dünyada, bir kadın bir şeyin bittiğini söylüyorsa, bir erkeğin söylemesi kadar ciddi bir durumdur.” (Gizemli Adam)
 • Bundan dolayı ben bir İki Buçuk değildim. Sekizde değildim. Ben bir On’dum. (Kanun Adamı)
 • Seni seviyorum, Tatlı Bezelyem (Gizemli Adam)
 • “ Bir annenin çocuğu için isteyebileceği bir diğer şey de mutluluğudur. Bunu bilmediğin belli ama onu mutlu edeceğine söz verdiğinde ve yaptığında, aslında bu sözü bana da vermiş oluyorsun.” (Gizemli Adam)
 • Kanunlar bir tek zayıflar içindir, güçlülerin umurunda bile değildir. (Kanun Adamı)
 • bizlere birşey vermenin onu bizim o şeyleri aldığımızda hissettiğimizden daha çok mutlu ettiğini görmek oldukca güzeldi. (Kanun Adamı)
 • Seni seviyorum Tatlı Bezelyem. (Gizemli Adam)
 • I declared and he glared at me then his eyes moved over my face. They did this for a while and while they did this, they changed. I could swear I watched the anger leak clean out of them and something else, something curious, something warm, and therefore something far more frightening filled them. (Motorcycle Man)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle[

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri