Dizi Haberleri

Kara Tahta Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta (TRT1)

Kara Tahta dizisinin tekrarları ne vakit? Kara Tahta dizisinin tekrarları hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak? Gibi sualleri en iyi şekilde yanıtlamaya çalışacağız. Üs Yapım imzalı Kara Tahta dizisinin başrolleri Miray Daner ve Furkan Andıç paylaşacaktır. TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Kara Tahta dizisinin tekrarlarının ne vakit yayınlanacağı da merak edilmiş ve incelenmiştir. Biz sizler için Kara Tahta dizisinin tekrarları ne vakit? Kara Tahta dizisinin tekrarları hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak? Gibi sualleri en iyi şekilde yanıtlamaya çalışacağız.

Kara Tahta Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Rejisör koltuğuna Ender Mıhlar’ın oturmuş olduğu Kara Tahta dizisinin senaristliğini Erkan Birgören kaleme almaktadır.
Oyuncu ekibi ve mevzusu yardımıyla dikkatleri üstüne sürükleyen Kara Tahta dizisi 30 Mart 2022 tarihinde gösterim yaşamına başlayacaktır ve dizi 30 Mart tarihinden itibaren her çarşamba saat 20:00’da TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkacaktır.

Kara Tahta Dizisinin Tekrarları Ne Zaman?

Oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Miray Daner, Onur Durmaz, Taylan Alan, Nizam Namidar, Cengiz Bozkurt, Çiçek Dilligil şeklinde galibiyetli adların yer almış olduğu Kara Tahta dizisi 30 mart çarşamba akşamı saat 20:00’da TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkacaktır.
Nisan benzerin ilk haftası tekrarları her gün yayınlanacak olan Kara Tahta dizisinin hangi saatlerde yayınlanacağı belirli değildir.

Kara Tahta Dizisinin Tekrarları Hangi Gün Ve Saat Kaçta Yayınlanacak?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Kara Tahta dizisi 30 Mart 2022 geçmişine gösterim yaşamına başlayacaktır. TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Kara Tahta dizisinin ilk kısmı bittikten derhal sonrasında saat 22:30’da dizinin birinci kısmın tekrarı tekrardan TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında yayınlanacaktır.
Ancak, TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 gösterim akışına Kara Tahta dizisinin tekrarlarının saat kaçta yayınlanacağını hemen hemen ilave et.

Kara Tahta dizisinin tekrarları ne vakit? Kara Tahta dizisinin tekrarları hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak? Gibi sualleri en iyi şekilde yanıtlamaya çalıştık. Sizlerde mevzu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer edinen yorum kısmandan bizleri ulaştırabilirsiniz.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri