Mahkum 11.Bölüm 24 Şubat Perşembe Fox Tv İzle! - Webhaberim
Dizi Haberleri

Mahkum 11.Bölüm 24 Şubat Perşembe Fox Tv İzle!

Mahkum 11.Bölüm 24 Şubat Perşembe Fox Tv İzle!…Fox Tv’de gösterilen Mahkum seyircilerle buluşuyor. “Innocent Defendant” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek “Mahkum” seyircileri ekrana kilitleyecek. “Mahkum”da; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut ((*24*) Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur…Mahkum yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00’de Fox Tv‘de…

Mahkum 11.Bölüm 24 Şubat Perşembe Fox Tv İzlemek İçin Tıklayınız…

Fırat Bulut, İstanbul Adliye’sinde görevli bir cumhuriyet savcısıdır. Başarılı bir savcı olan Fırat, eşi Zeynep ve beş yaşındaki kızı Nazlı’yla mutlu bir yaşam yaşar. Ancak bigün uyandığında son dört ayda olanları hiçbir şekilde hatırlamadan kendisini cezaevinde bulur. En son anısı, kızının doğum gününü kutladığı gecedir. Şok ve dehşet içinde, karısını ve kızını öldürmekle suçlandığını farklıdır. İkinci duruşması yaklaşmaktadır ve müebbet cezasına çarptırılmıştır.Karısını ve kızını hakikaten öldürmüş müdür? 

Cumhuriyet savcısı Fırat Bulut’un hapsedilmesinden ilkin araştırmış olduğu son olarak dava, ülkenin en ilkin gelen ailelerinden olan Yesari’lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari’nin davasıdır.. Barış Yesari’nin evinde bir genç kız öldürmüştür. Hafızası geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur teşhis konulamayan Fırat Bulut, masumiyetini kanıtlamak için hem anımsamak, hem hayatta kalmak hem de cezaevinden kaçmak zorundadır.

Mahkum 11.Bölüm 24 Şubat Perşembe Fox Tv İzle!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri