Genel Kültür

Tom Swift Dizi | Konusu | Oyuncuları | The CW Dizileri

Tom Swift dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, imdb puanı, ekşi, 2.sürem ne vakit, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

2 Haziran 2022’de The CW tarafınca gösterilen dizidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi dram ve gizem türünde yer ediniyor.

Victor Appleton‘ın aynı adlı kitap serisinden uyarlandı.

Dizinin yönetmenliğini Michael A. Allowitz, Clara Aranovich ve Anton Cropper üstlenirken, senaristliğini Sydney Baloue, Eric Glover, Fola Goke-Pariola, Melinda Hsu Taylor, Cameron Johnson, Noga Landau, Brittany Northcross ve Michael Poisson şeklinde adlar tarafınca kaleme alındı.


Dizinin oyuncu kadrosunda Tian Richards, Ashleigh Murray, Marquise Vilsón, Albert Mwangi, April Parker Jones ve LeVar Burton şeklinde adlar yer ediniyor.

Yapım IMDb‘de 2,7‘lik oldukça fena bir puana haiz oldu.

Tom Swift mevzusu

Dizinin mevzusu, “Nancy Drew’un uzantı dizisi Tom Swift” Milyarder bir icat eden olan Tom, babasının kaybolmasının arkasından bilim kurgu dünyasındaki komplo teorilerinin ve açıklanamayanın açıklamasının peşine düşecek. Alışık olduğu rahat yaşamı arkasında bırakarak kendisini durdurmaya çalışanlara karşın aşk, romantizm, arkadaşlık ve gizem dolu bir göreve çıkacak.


Tom, babasının şok edici bir halde ortadan kaybolmasından sonrasında bilim kurgu komploları ve açıklanamayan fenomenler hayatına itilen milyarder bir mucittir.

Tom Swift oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Tian Richards, Ashleigh Murray, Marquise Vilsón, Albert Mwangi, April Parker Jones ve LeVar Burton şeklinde adlar yer ediniyor.

Tian Richards – Tom Swift,
Ashleigh Murray – Zenzi Fullerton,
Marquise Vilsón – Isaac Vega,
Albert Mwangi – Rowan,
April Parker Jones – Lorraine Swift,
LeVar Burton – voice of Barclay,
Ward Horton – Nathan Eskol,

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri