Valorant İndir Ücretsiz Linki [FPS Oyunu] Kolay Yöntem - Webhaberim
Bilgisayar

Valorant İndir Ücretsiz Linki [FPS Oyunu] Kolay Yöntem

Riot Games tarafınca kapalı beta olarak dünyaya öyleki bir oyun sunduki, hepimiz onu konuşmaya başladı. Görsel efektleri, CS Go’yu çağrıştıran oyun stili benzer biçimde pek oldukça özelliği barındıran Valorant oyunu sonunda her insanın kullanımına ücretsiz bir şekilde sunuldu. Valorant indirme işlemi için makalemize devam edin.

LOL yapımcısı tarafınca geliştirilen rekabetçi FPS Valorant oyunu oyuncular tarafınca tamamen buluştu. Dünyada büyük bir ses getiren oyun kapalı beta olmasına karşın oldukça büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Riot Games oyun ile ilgili kısa bir izahat yaparak.

Tüm dünyayı kasıp kavuran ve dört gözle beklenen 5 vs 5 birincis kişi, taktiksel FPS nişancı oyunu Valorant bugün itibari ile dünyadaki tüm oyuncular ile buluşuyor. Oyun ile ilgilenen, oyunu indirip oynamak isteyen oyuncular için tamamen parasız olan oyunu, Valorant internet sayfası adresinden, Valorant hesabı oluşturarak parasız bir halde oynayabilirsiniz.

Valorant Oyunu

Valorant Silah Sol Ele Nasıl Alınır? *2022
Valorant Silah Sol Ele Nasıl Alınır? *2022

Valorant, büyük tabanca çeşitliliğine haiz, ultra nişancılık gerektiren ve benzersiz kabiliyetler barındıran rekabetçi oyundur. Oyunculara kendi aralarında inanılmaz rekabet sunan müthiş haritalara haiz, birden fazla oyunculu olan oyun, ek olarak 5 vs 5 şeklinde oluşan ekip 24 turda savaşım ederek el başına mücadeleleri kazanmaya iş yapmaktadır.

İlk olarak bilinmiş olduğu suretiyle kapalı beta olarak çıkan oyun, artık ücretsiz bir şekilde yayınlanmaktadır. Oyun her insanın oynayacağı oyun olması sebebi ile neredeyse tüm PC donanımlarında optimize edildi. Riot Games, FPS oyunları arasındaki kalitesi, hususi hile engellemesi, sunucu kalitesi, taktiksel nişancılığı ile rekabetçilik tarzında dünyaya meydan okumuş durumda.

Valorant İndirme Nasıl Yapılır?

Oyun ortalama 8-9 GB alan kaplamaktadır. Makalenin devamında birçok ayarı bulabilirsiniz.

Valorant indirme linki: https://playvalorant.com/tr-tr/download/

Valorant Oyunu Özellikleri

VALORANT, tüm oyunculara hususi 128-tick sunucular ile piyasaya çıktı. Oyunun sunucuları, hızını artırarak tüm oyuncu hareketlerini 128 FPS olacak şekilde ayarladı. Bu demek oluyorki, rakibin lag yaşasa, interneti yavaş olsa bile otomatikman 128 FPS şeklinde olacak.

Diğer taraftan dünya üstünde oyunculara %70’ine 35 mili saniyede oldukça düşük ping hizmeti sunmayı planlamaktadır. Valorant sistem gereksinimleri bu aşamada bir adım öne çıkıyor. Ayrıca Riot Games, ”Riot Direct” adı ile web hizmet sağlayıcıları ile denklik düzenlemeleri mevzusunda çalışıyor.

Riot Direct emek harcama prensibinde ana taşıyıcılardan oluşan global ağı her yere bunu sağlamayı planlıyor, bilhassa sıkıntılı yönlendirmeleri düzeltmesi, ping ayarlamaları, yük dengeleme ile yeni devreler ekleme hususunda Valorant oyunu ihtiyaç duyulan tüm özeni göstermeye çalışıyor.

Valorant Oyununun Hileye Karşı Çözümü

Hile mevzusunda en gelişmiş oyunlar bile çözümler aramaktadırlar. Riot Games ise hile karşıtı teknoloji ve hususi hile tespit sistemiyle oyunun başından buna çözüm bulmuş benzer biçimde gözüküyor.

Riot Games, geliştirdiği hile tespit sistemi Vanguard ile sürekli güncellenen tespit yöntemlerine ve hilecileri anında bulma ve banlama kabiliyetlerine haiz olacak. Ayrıca, hile meydana getiren tespit edilmiş olduğu anda oyun direkt olarak sonlanmış oluyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri