Genel Kültür

Vinland Saga 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Vinland Saga 3.Sezon ne süre yayınlanacak, ne süre çıkacak, ne süre gelecek, mevzusu, karkaterleri, cast, yorumları, nereden izlenir, fragmanı benzer biçimde aramalarınıza yorumguncel.com!

Vinland Saga 2. sürem hakkında

Vinland Saga (ヴィンランド・サガ, Vinrando Saga), Makoto Yukimura tarafınca yazılan ve hazırlanan bir Japon zamanı manga serisidir. Hikaye, Kral Cnut the Great’in tarihsel olarak iktidara yükselişinin dramatizasyonunu, eylemden görevli bir grup paralı asker altında hizmet veren, öldürülen eski bir savaşçının oğlu olan zamanı kaşif Thorfinn’e odaklanan bir intikam planıyla birleştiriyor.

Wit Studio tarafınca canlandırılan 24 bölümlük bir anime tv dizisi uyarlaması, Temmuz’dan Aralık 2019’a kadar NHK General TV’de gösterildi. MAPPA tarafınca canlandırılan ikinci sezonun prömiyeri Tokyo MX ve BS11’de Ocak 2023’te yapılmış oldu. Dizi, En İyi Genel Manga branşında 36. Kodansha Manga Ödülü’nü ve 13. Japonya Medya Sanatları Festivali’nin Büyük Ödülü’nü kazanmıştır. Anime uyarlaması, birçok eleştirmen tarafınca 2019’un en iyi anime dizilerinden biri olarak görülmektedir.

Anime hakkında en oldukca dört gözle beklenen şeylerden biri kısa sürede sezonunu tamamlayan animenin Vinland Saga 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak? sorusu oldu.


Bu probleminin yanıtı içeriğimizde!

Vinland Saga mevzusu

Farklı bir çiftlikte kaçan bir köle, evi ateşe verir ve efendisini ve ailesini öldürür. Thorfinn, Einar’a özgür kaldığında ne yapmak istediğine karar verip vermediğini sorar. Einar hâlâ güvenli değil fakat Ketil’le kalırsa Arnheid’i özgür bırakma şansı bulunduğunu biliyor. Bu sırada Snake çiftliğe koşar ve Sverkel’in yere yığıldığını görür.

Vinland Saga seslendirenler ve karakterleri (cast)

Yûto Uemura – Thorfinn
Alejandro Saab – Einar
Mike Haimoto – Thorfinn
Aleks Le – Thorfinn Thordarson

Michael C. Pizzuto – Badger
Kaiji Tang – Halfdan
Kira Buckland – Estrid
Tony Oliver – Gunnar
Kirk Thornton – Askeladd
Jamieson Price – Sweyn
Frank Todaro – Leif


Vinland Saga 3.Sezon ne süre yayınlanacak?

Dizi 2.sezonunda gösterilen 24.bölümün arkasından sezonunu tamamladı.

Vinland Saga’nın üçüncü sezonu hemen hemen onaylanmadı, sadece onaylandığında yeni sürem hakkında bilmenizde fayda olacak her şeyi öğrenmek için bizi takip edin.

Dizi film evreninin güncel olarak bizimle buradan takip edin:

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş