Finans

Yapı Kredi Faizsiz 5.000 TL Nakit Avansı Kimler Alabilir? Yapı Kredi Nakit Avans Kampanyası Şartları

Türkiye’nin hususi bankaları içinde yer edinen Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu kampanya ile beraber Haziran ayı içinde yeni kayıt olan müşterilerine 5000 TL faizsiz nakit ön ödeme veriyor. Peki şartları ne? İşte detaylar…

Türkiye’nin en köklü hususi bankaları içinde yer edinen Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu kampanya ile beraber faizsiz, şartsız, kefilsiz anında 5000 TL nakit ön ödeme veriyor. Acil nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar için hazırlanan kampanya ile beraber ilk kez Yapı Kredi müşterisi olacak vatandaşlara duyurduğu kampanyaya oldukça yoğun ilgi var. Bu süreçte yaptıkları kampanyalar ile beraber satın alan sayısını arttırmak isteyen bankalar içinde yer edinen Yapı Kredi ilk kez müşterisi olacak vatandaşlar için kampanyasını resmi hesaplarından duyurdu.

Yapı Kredi Faizsiz 5.000 TL Nakit Avansı Kimler Alabilir?

yapi kredi faizsiz 5000 tl avansi kimler alabiliryapi kredi faizsiz 5000 tl avansi kimler alabilir

Türkiye’de artan enflasyon oranları ile beraber vatandaşlar zor günler geçirmeye devam ederken bankalar vatandaşların bu sıkıntılı günlerine merhem olacak kampanyalar başlattı. Açıklanan kampanyaya şimdiden büyük yoğun ilgi varken vatandaşlar mobil bankacılık üstünden Yapı Kredi bankasına satın alan olmaya çalışıyor.

Hesap İşletim Tutarı Almayan Bankalar 2022Kampanyadan yararlanabilecek kişiler en fazla 5 bin TL’ye kadar ve bir tek bir sefer olacak olan faizsiz taksitli nakit ön ödeme çekme fırsatına haiz olabilecek. Taksitli nakit ön ödeme kampanyasına şube, ATM ve satın alan yazışma merkezleri dahil edilmedi. Buradan müracaat yaparak taksitli nakit ön ödeme çekimi yapılamayacak.

Yapı Kredi’nin açıklamış olduğu kampanyada kişiler Yapı Kredi mobil ve Bireysel İnternet Şubesi üstünden başvurularını gerçekleştirebilecek. Faizsiz kredi veren bankalar arasına. Yapı Kredi’de dahil olurken kişiler uzaktan satın alan olma adımlarını gerçekleştirmeleri gerekiyor. Bu aşamaları tamamlamaların peşinden vatandaşlar yüzde 0 faizli 12 ay vadeli 5000 TL taksit avansı çekebilecekler.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş