Yaşam

Yükselen burçlarınız bunlarsa dikkat edin! Mart ayı kötü geçebilir

Burçlarımız haricinde bir de yükselen burçlarımız var. Yükselen burçlarınız çoğu zaman sizin öteki insanoğlu üstünde bıraktığı ilk izlenimleri belirler. Bununla birlikte sizin genel ruh halinizin de iyi mi olacağını belirleyen yükselen burç, yakın çevreniz ile ilgili detayları de verebilir. Mart ayında bazı yükselen burçlar anımsamak istemeyeceği anılar, büyük para kaybı ve dost yitirme şeklinde vakaları yaşayabilir. Ayrıca yeni insanlara da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yükselen boğalar Mart ayında para bile harcamayın

yukselen burclariniz bunlarsa dikkat edin mart ayi kotu gecebilir 622410ae92be0

Yükseleni boğa olan insanoğlu, Mart ayında paralarını kaybedebilir. Genellikle talihli olan bu insanoğlu, talih oyunlarından devamlı mutlu ayrılmaktalar. Ancak yükseleni boğa olan insalar için Mart ayı oldukça kötü geçecek. Bunun da sebebi Merkür’ün konumu. Talih oyunlarında her zamanki şeklinde talihli olamayacaksınız. Ayrıca para verdiğiniz bölgeleri ve imzaladığınız her türlü kağıtları iyi bir halde araştırın. Bundan dolayı dikkatsiz bir anınıza denk gelirse, asla beklemediğiniz bir halde para kayıpları yaşayabilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışırken yükselen aslanlar dikkat etsin

yukselen burclariniz bunlarsa dikkat edin mart ayi kotu gecebilir 622410b0d6be4

Yükselen burçlar, kişinin dışarıdaki öteki insanlara karşı ilk izlenimlerini belirlemektedir. Mart ayı için yükselen aslanları uyarıyoruz. Bundan dolayı bu ay düzgüsel bir modda olamayacaksınız. Yükselen burcu aslan olan kişiler, Mart ayında oldukca daha soğuk ve aşırı sinirlenebilen bir modda olacak. Bu görüntüler de karşılarına çıkacak olan yeni kişilerin size karşı olan izlenimlerini değiştirebilir. Bu yüzden ya yeni insanoğlu ile tanışmayın ya da yeni insanoğlu ile tanışırken birazcık rol yapın. Belki rol yapmak oldukca etik olmayabilir. Fakat karşıdaki kişiler ile tanışmak durumundaysanız ve iyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız, kesinlikle rol yapmanız gerekmektedir.

Yükselen kovalar çocukluğuna dönecek

yukselen burclariniz bunlarsa dikkat edin mart ayi kotu gecebilir 622410b736a4e

Yükselen burcu kova olan insanoğlu, çocukluğunda devamlı daha kırılgan ve duygusal olmaktaydı. Ancak yaşları ilerledikçe bu kırılmalar kendilerini keskinleştirdi ve dışarıdan bir göz ile bakıldığında yükselen burcu kova olan insanoğlu, duygusuz ve buzdolabı şeklinde gözükmekteydi. Ancak yükselen burcu kova olan kişiler, tekrardan çocukluklarındaki şeklinde davranıcak. Mart ayında resmen çocuk şeklinde davranacak olan yükselen kovalar, aşırı kırılgan ve devamlı ağlamaklı bir ruh haline bürünebilir. Bu yüzden çevrenizde yükselen burcu kova olan biri var ise, o şahıs için endişelenebilirsiniz. Bundan dolayı devamlı olarak duyguları kırılan herhangi bir şahıs bile bu baskıyı kaldıramayıp, kendisine zarar verebilir. Bundan dolayı çocuklar bu tür bir eylemin varlığından haberdar olmasa bile yetişkinler için kendine zarar vermek, hele ki duygusal olarak çöküşte olan yetişkinler için oldukça kolay olabilir.

Mart ayında yükselen teraziler herhangi bir karar almasın

yukselen burclariniz bunlarsa dikkat edin mart ayi kotu gecebilir 622410bc3ad2f

Yükselen burcu terazi olan insanoğlu, hali hazırda aslına bakarsanız dengesiz hareketler sergileyebiliyor. Ancak bu hareketler Mart ayında nirvana seviyesine ulaşacak. Hal bu şekilde olduğundan de aldığınız kararları değil iki, minimum beş kere tekrardan düşünmeniz gerekmektedir. Bundan dolayı anlık bir hiddet ya da anlık bir heves ile karar alabilirsiniz. Fakat anlık alacağınız kararlardan herhangi bir yarar beklememenizi tavsiye ediyoruz. Bundan dolayı yükselen teraziler Mart ayının her dakikasında değişik bir duygu yaşayacak. Bu yüzden 1 saat ilkin aldığını bir kararın bile ne kadar saçma bulunduğunu anlayacaksınız. Belki kısa vadede aldığınız kararlar pozitif yönde sonuçlar verebilir. Ancak Mart ayında alacağınız kararların uzun solukta herhangi bir pozitif yönde sonucu olmayacak. Mesela bir otomobil almaya kalktıysanız, bu karardan vazgeçin. Aynı şekilde sevgilinizden ayrılma sonucu aldıysanız, bu karardan vazgeçin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri