Eğitim

Vahşi Adam – Kristen Ashley Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Vahşi Adam – Kristen Ashley Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Vahşi Adam kimin eseri? Vahşi Adam kitabının yazarı kimdir? Vahşi Adam konusu ve anafikri nedir? Vahşi Adam kitabı ne konu alıyor? Vahşi Adam PDF indirme linki var mı? Vahşi Adam kitabının yazarı Kristen Ashley kimdir? İşte Vahşi Adam kitabı özeti, sözleri, yorumları ve incelemesi…

Kitap

Kitap Künyesi

Yazar: Kristen Ashley

Çevirmen: Belgin Selen Haktanır

Orijinal Adı: Wild Man

Yayın Evi: DEX

İSBN: 9786050923261

Sayfa Sayısı: 472


Vahşi Adam Ne Anlatıyor? Konusu, Ana Fikri, Özeti

Senden kimliğini gizleyen bir insanla ne yaparsın? Tessa O’Hara hayallerinin erkeğini gördükten otuz saniye sonrasında bira içmeye çağrı edildi ve otuz saniye içinde de bu teklifi kabul etti. Dört ay süresince bulutların üstünde yaşadı fakat bir gece ansızın karakola çağırıldı. O gece korkulu sırlar açığa çıktı. Ve hayallerinin adamını terketmek mecburiyetinde bırakıldı. Artık Tess geçmişindeki çirkinliklerle yüzleşecek, kimin gerçekleri söylediğine karar verecek ve kendisi için en iyi olanı seçecek. Sevdiğin adama bir talih daha vermen gerekmez mi?

(Tanıtım Bülteninden)


Vahşi Adam Alıntıları – Sözleri


  Vahşi Adam İncelemesi – Kişisel Yorumlar

  Merhaba kitap dostlarım Gizemli adamlar serisinin ikinci kitabı ilk kitabı kadar Harika olmasa da güzeldi. İkinci baharlarını yaşayan iki yetişkinin öyküsünü okuyoruz bu kitapta. Tessa nın hayatına otuz saniyede giren ve 4 ay süresince beraber olduğu kişinin aslına bakarsak değişik biri bulunduğunu öğrenmesiyle başlıyor öykü ve bu ikilinin belalı eski karı ve kocaların yanı sıra geçmişten gelen fena insanların da sınavına doğal tutulmasını okuduğum bu ikilinin hikayesi sizi de etkileyeceğini düşünmüyorum. Kitap erişkin okurlar için. Kitapla kalınca dostlar yazar/i8384 (Hasret)

  Vahşi Adam: Vahşi Adam:
  Tessa O’Hara /Brock Lucas
  Gizemli Adam:
  Gwendolyn Kidd /Cabe Delgado (Gwen/ Hawk)
  Kanun Adamı:
  Marabelle Jölene/ Dedektif Mitchell Lawson (Mara/Mitch)
  Bu seri anca toplu anlatılır doğrusu tek tek değil de bir tüm olarak. Örnegin 3 kitap içinde bazı benzerlikler var. Bu seri her kitapta değişik karakterleri konu alıyor fakat bunlar dost.Ayrıca muhteşem adam karakterler var fakat bazısı fazla baskın adam olmaya çalışıyor.
  Içlerinde en sevdiğim adam Mitch!!
  Ayrıca Kanun Adamı doğrusu son kitapta tüm adamların bir araya gelmiş olmasına oldukca mutlu oldum. Hepsi Mara’ya yardım etmek için seferber oldular ve bu oldukca tatlıydı.
  Mitch Mara’nın 2 kuzenini kendi evlatları benzer biçimde sahiplendi ve muhteşem bi kıvrak zeka ile Rus Mafyasından yada uyuşturucu satan,kullanan babasından yada Mara’nın anne ve teyzesiyle beraber evlatların anneleri olan fahişelerden de kurtuldu,mutlu bi aile kurdular. Sinir olduğum şeyse kızın kendini aşağı görmesiydi. Ben ona layık değilim drami oldukca uzun sürdü. Ayrıca ufak kuzeni Billy serideki en fakat en sevdiğim ufak çocuk. Bu şekilde diyorum bu sebeple burda fazla çocuk var.
  Brock’un örnek olarak 2 adam evladı vardı onlar da oldukca tatlıydı. Hawk’ın ise ölen bi eşi ve evladı vardı. Burda iş drama bağlandı ve kızı belli başlı sebeplerden dolayı terk etmesi…sonrasında geri donup özür dilemesi ve ayrıca ise Gwen’in Tack’a gitmesi tamamiyle sinir bozukluğu. Madem Hawk’ı oldukca seviyorsun niçin Tack’ı öptün
  Ayrıca kişiliklerle kitap kapağındaki kişileri bağdaştıramadım. Bence yanlış olmuş.
  Ilk kitapta Tessa’nın Cafesini o denli oldukca övdüler ki kitap boyu karnım acıktı
  Ilk iki kitap birbirine benziyo sayılır en azından başlangıç için.
  Tessa da Gwen de tam olarak tanımadığı adamlarla oldukca uzun süre beraber oluyorlar. Hatta Gwen 1.5 yıl süresince gece evine gelen bi yabancı…belli vakalar sonucu adamlar kendini ortaya çıkarıyor.
  Hawk komando Brock ise Polis…Mitch de Dedektif Polis…kesinlikle hepsi sürükleyiciydi fakat en tatlısı Mitch’di… Finali onunla yaptığım için mutluyumYaş sınırı olan bi seri olduğuna dikkat çekiyorum!!
  Umarım seri devam eder.
  Ben Tack’ı okumak isterim bebeğim!!
  Lanet ihtimaller içinde Hawk!!
  Bebegim senin yüzünden takıldı dilime (The World Of Bookworm)

  Vahşi Adam
  Dream Man Serisi 2
  Kristen Ashley
  Yorum yapmak isterim fakat ne yazacağımı bilemedim
  Neyse bir kere kitabın adı ile insanın hiçbir alakası yok bence baştan sona kadar yırtıcı hiçbir yanını görmedim Hayır doğrusu adam tam bir aile babası yahu. Yaşadıkları yaşanılan şeyler öyleki çoktu ki bir an bu şekilde akıp gitti. Ama mevzu var mıydı derseniz bilemedim aile kitabıydı diyebilirim sanırım. Bu şekilde karışık aile ilişki yapıları anlatılmış kitapta. Kafam karışık doğrusu tek bildiğim kekler bir çok şeyi değişiyor uysal bayanları severim toplayan toplayıcı bayanları kahramanımızda tam öyleydi adam karekter için hiçbir şey yazmak istemiyorum niçin bilmiyorum fakat hanımı buldu tamam oldu doğrusu insanoğlunun eşini bulması güzel bir şey bir tek bunu anladık onun yaptıklarından
  Ama bunaltan bir kitaptı sanırım fakat ilk kitaba nazaran daha içtendi diyebilirim. Yaralı insanların birbirini bulmalarını seviyorum bu kitapta da bunu görüyoruz (PINAR DEĞİRMENCİ)


  Vahşi Adam PDF indirme linki var mı?


  Kristen Ashley – Vahşi Adam kitabı için internette en oldukca meydana getirilen aramalardan birisi de Vahşi Adam PDF linkidir. İnternette ücretli olarak satılan bir çok kitabın PDFleri bulunmaktadır. Ancak bu PDF’leri yasal olmayan yollarla indirmek ve kullanmak hem yasalara hem de ahlaka aykırıdır. Yayın evlerinin sitesinden PDF satılıyorsa indirebilirsiniz.

  Kitabın Yazarı Kristen Ashley Kimdir?

  New York Times oldukca satan yazarlarından olan Kristen Ashley, Amerika’da dünyaya gelen İngiltere’de büyümüştür. Ailesiyle değişik şehirlerde bulunmuş, yaşamıştır. Bu durumun yazım kariyerine ve dünyaya bakış açısına bir oldukca pozitif yönde yansıması olmuştur.


  Kristen Ashley Kitapları – Eserleri

  • Gizemli Adam
  • Kanun Adamı
  • Vahşi Adam
  • Motorcycle Man
  • Mystery Man Series
  • Quiet Man: A Dream Man Novella


  Kristen Ashley Alıntıları – Sözleri

  • Gidecek misin?” dedi meydan okur benzer biçimde.
   “Düşünmem gerek.”
   Başını salladı. “Hayır. Hayır, düşünmene gerek yok. Oldukça fazla düşünüyorsun, kendi içine kapanıp o denli uzun süre orada kalıyorsun ki, yaşamını yaşamayı utuyorsun. Hayatı­nı zihninde yaşayamazsın. Buna yaşam denmez. İnan bana, bebeğim, öyleki bulunduğunu biliyorum. Bu sebeple ben de bir süre­ dir aynı şeyi yapıyorum. O denli uzun süredir yapıyorum ki, hayatta olmanın ne demek bulunduğunu unuttum. Ride’dan geri geldiğin gün bana hayatta olmanın ne demek bulunduğunu sen hatırlattın. Oldukça güzel bir his, Tatlı Bezelyem.
   Bu yüz­den, geri adım atacak değilim.” (Gizemli Adam)
  • Kadınlar giysilerden, ayakkabılardan, çiçeklerden hoşlanırlar ve insanların onlara bakıp ‘Tanrım, görkemli bir karı’ demesini severler. İnsanlar ne kadar oldukca bu şekilde düşünürse, bir o denli iyidir. Tüm bu tarz şeyleri tek bir güne sığdırabildiğin zamansa evlendiğin gündür. (Gizemli Adam)
  • “Red?”
   “I waited a long time,” I whispered.
   “For what?” he asked.
   “For you.” (Motorcycle Man)
  • I’d rather cut off my own arm than ever hurt you. (Motorcycle Man)
  • Then he gave me the goodnight kiss to beat all goodnight kisses. It was long, hard, deep, wet and utterly delicious. (Motorcycle Man)
  • İnsan bir şeyden bu denli güvenilir olunca ve sonunda hata ettiğini anlayınca, kendisine olan inancını ve yaşam hakkında doğru kararlar alma becerisini yitiriyor. (Gizemli Adam)
  • Hayattaki her değişiklik korkutucudur. (Kanun Adamı)
  • “Every day, somethin’ new. Will I ever get to the heart of you?” (Motorcycle Man)
  • That was part of life, wasn’t it? That was part of living, right? You did stupid stuff because it felt good and if you screwed up, you moved on. Everyone did that. Everyone. (Motorcycle Man)
  • Arrogant. Annoying. But hot. (Motorcycle Man)
  • It was a seriously good look and I got so lost in it, didn’t notice it start to fade until his gentle voice came at me. (Motorcycle Man)
  • Truth, honesty, perseverance, strength, love of all kinds and forgiveness are all beautiful, Tack. The most beautiful stories ever told are the most difficult to take. (Motorcycle Man)
  • “Evet, bana bir şeyleri senin sonlandırdığını söylemiş­tin ama sen Serseriler Dünyasında yaşıyorsun. Bense Ger­çek Dünyada yaşıyorum. Gerçek Dünyada, bir kadın bir şeyin bittiğini söylüyorsa, bir erkeğin söylemesi kadar ciddi bir durumdur.” (Gizemli Adam)
  • Bu sebeple ben bir İki Buçuk değildim. Sekizde değildim. Ben bir On’dum. (Kanun Adamı)
  • Seni seviyorum, Tatlı Bezelyem (Gizemli Adam)
  • “ Bir annenin çocuğu için isteyebileceği bir diğer şey de mutluluğudur. Bunu bilmediğin belli ama onu mutlu edeceğine söz verdiğinde ve yaptığında, aslında bu sözü bana da vermiş oluyorsun.” (Gizemli Adam)
  • Kanunlar bir tek zayıflar içindir, güçlülerin umurunda bile değildir. (Kanun Adamı)
  • bizlere birşey vermenin onu bizim o şeyleri aldığımızda hissettiğimizden daha çok mutlu ettiğini görmek oldukca güzeldi. (Kanun Adamı)
  • Seni seviyorum Tatlı Bezelyem. (Gizemli Adam)
  • I declared and he glared at me then his eyes moved over my face. They did this for a while and while they did this, they changed. I could swear I watched the anger leak clean out of them and something else, something curious, something warm, and therefore something far more frightening filled them. (Motorcycle Man)

  YORUMLAR

  YORUM YAZ!

  Yorum Ekle  [

  İlgili Makaleler

  Başa dön tuşu
  izmir profilo servisi elf bar vozol
  deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri